wtorek, 9 marca 2021 08:55

Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Autor Artykuł sponsorowany
Najlepsi legalni bukmacherzy w Polsce

Nie jest trudno zauważyć, kto jest uznawany za najlepszego bukmachera w naszym kraju, jednakże stworzenie rankingu bukmacherskiego to dobry pomysł – zwłaszcza że pozycja druga i trzecia prawie zawsze się zmieniają. Kto jest więc najlepszym, legalnym bukmacherem i gdzie najpewniej obstawiać  zakłady bukmacherskie? O tym dowiesz się już za chwilę!

STS – Jeden z najlepszych bukmacherów w Polsce

Bukmacher STS zadebiutował na rynku za pośrednictwem sieci stacjonarnej w 1997 roku, a zezwolenie na wejście na rynek gier online uzyskał w 2012 roku. STS jest obecnie w trakcie szeroko zakrojonej ekspansji swojej organizacji, o czym świadczy powstanie STSBet. Oprócz Polski STS działa również w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii i na Łotwie.

STS oferuje bardzo obszerną listę zakładów sportowych - ponad 35 rodzajów zakładów sportowych, nie wspominając o zakładach specjalnych czy kulturalnych. Fakt, że wielu graczy chwali STS polega na tym, że jeśli są ciekawe wydarzenia kulturalne, STS zareaguje szybko i zapewni bardzo interesujące kursy na większość takich wydarzeń.

Grając w STS, możesz się zarejestrować szybko konto tymczasowe - szybka rejestracja nie wymaga skanowania konta ani dowodu osobistego - podstawowe dane osobowe i dane konta wystarczą, aby skorzystać z oferty. Niestety, ale jeśli chcesz skorzystać z bonusów bukmacherskich (oraz dodatkowego kodu bonusowego ,,BETONLINE”) musisz potwierdzić swoje konto, przez podanie numeru PESEL, oraz wysłanie skanu swojego dowodu osobistego. Tylko wtedy na twoim koncie pojawią się środki bonusowe, oraz będziesz mógł wypłacić swoje wygrane.

STS jest uznawany za jednego z najlepszych bukmacherów, z racji tego, że w swojej ofercie oprócz wysokich kursów, oferuje również konto tymczasowe, betgames sts, czy nawet zakłady wirtualne – mało który legalny bukmacher posiada aż tak szeroką ofertę na zakłady bukmacherskie.

Fortuna online

Nie można zaprzeczyć, że Fortuna zawsze podążała jak cień za STS – przykładem jest uruchomienie oferty ,,Bet on Games” – która jest praktycznie kopią Betgames STS. Wracając jednak do tematu Fortuny - w całym kraju istnieje około 600 lokalizacji, w których możesz obstawiać u bukmachera Fortuna. Nic dziwnego, że firma ta zajmuje drugie miejsce w naszym rankingu. Co ciekawe, zajmuje również drugie miejsce pod względem liczby transakcji przeprowadzonych w Internecie. Oczywiście fakt, że bukmacherzy walczą o nowych klientów, jest tylko dla nas korzystny, ponieważ oferty zawsze muszą ze sobą konkurować, co jest plusem dla ciebie.

Fortuna oferuje różnorodne produkty związane z zakładami – ale i nie tylko, bo też to obejmuje bardzo popularne zakłady specjalne i niszowe. Oczywiście Fortuna jest uważana za lidera w oferowaniu kursów na wydarzenia sportowe - niektóre kursy są nawet wyższe niż te oferowane przez STS. Bonusy u Fortuna obejmują zakłady bez ryzyka, do 120 zł za pierwszy depozyt do 1000 zł; +20 zł za darmowe zakłady Dla zwykłych klientów buk wprowadza zamianę punktów FKP na gotówkę (140 punktów = 1 zł).

Legalny bukmacher Betfan

Nie da się ukryć, że mimo iż Betfan jest nowym bukmacherem (założony w 2019 roku) to i tak dzięki niemu, możesz obstawiać na prawie 30 dyscyplin sportowych. Najważniejsze to : piłka nożna, piłka ręczna, boks, kolarstwo, koszykówka, hokej, siatkówka, rugby, czy welodrom. Bukmacher przedstawił również ofertę na mniej popularną aktywność sportową (w tym lekkoatletykę), a także zaoferował graczom usługę, której nie oferują inni, legalni bukmacherzy - zakłady z branży rozrywkowej. Mowa tu nie tylko o kilku zakładach prezydenckich czy na Taniec z Gwiazdami, ale także blisko 200 zakładach na różne wydarzenia kulturalne.

Projekt strony jest bardzo świeży, ale duża ilość informacji może niezbyt dobrze na ciebie wpłynąć. Strona jest zdominowana przez żółty i zielony, chociaż każda zakładka ma inny kolor. Po lewej stronie znajdują się zakłady sportowe, za pomocą których można stawiać zakłady, a po prawej kupony. Z punktu widzenia gracza ważne informacje, takie jak zakłady, promocje w czasie rzeczywistym, obsługa klienta i metody płatności są również łatwe do znalezienia. Betfan oferuje również kilka rodzajów zakładów w górnym menu, w tym sport, live, e-sport, sporty wirtualne, gry karciane, rozrywkę, pakiety startowe i promocje.

Aby wejść na rynek bukmacherski, Betfan musiał złożyć ofertę, która z pewnością zachęci graczy do rejestracji. Dlatego Betfan najpierw przygotował miły pakiet powitalny, który zawiera 100% bonus od drugiego depozytu, do 1000 zł. Możesz go aktywować za pomocą kodu ,,BETONLINE”. Dodatkowo możesz też obstawiać zakłady bez ryzyka o wartości 600 zł.

Naturalnie jedyny minus jeśli chodzi o Betfan jest taki, że niestety, ale wielu graczy nie pokłada w nim nadziei, z racji tego, że na początku wiosny roku 2020, Betfan zawiesił działalność. Zapewne był to ruch, który według zarządu był słuszny, ale z drugiej strony wielu klientów tego bukmachera straciło możliwość obstawiania.

Sport

Sport - najnowsze informacje