czwartek, 20 lutego 2020 13:53

Najlepsze atrakcje dla dzieci w Nowym Sączu na Luty

Autor Artykuł sponsorowany
Najlepsze atrakcje dla dzieci w Nowym Sączu na Luty

Zastanawiacie się w jaki sposób zorganizować swoim dzieciom wolny czas? Jakie aktywności są warte uwagi w okolicach Nowego Sącza? Czytajcie poniższy artykuł aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Ferie to coś, na co czekają wszystkie dzieci – zarówno te małe, jak i starsze. Jest to świetna okazja nie tylko do odpoczęcia od szkolnych obowiązków, ale też do wspaniałej zabawy. Możliwości jest naprawdę sporo, chociażby w Nowym Sączu. Miasto to przygotowało dla najmłodszych mnóstwo atrakcji, dzięki czemu nie ma mowy o nudzie podczas zimowych ferii. Bogata i zróżnicowana oferta sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego i miłego. Czas najwyższy przekonać się, co rzeczywiście ma do zaoferowania dzieciom w lutym Nowy Sącz.

Na jakie można liczyć atrakcje dla dzieci w Nowym Sączu?

Wraz z rozpoczęciem się ferii zimowych, dzieci mogą nareszcie zapomnieć na chwilę o szkolnych obowiązkach. W Nowym Sączu z pewnością nie będą się nudziły. W zależności od preferencji i potrzeb dzieci mogą brać udział w zajęciach zorganizowanych przez ośrodki kultury i biblioteki lub spróbować swoich sił na stokach narciarskich i lodowiskach. Oferta zimowa na Sądecczyźnie jest naprawdę szeroka. Nie brakuje stacji i całych kompleksów narciarskich, wyciągów. W Wierchomli czekają na podopiecznych wspaniałe atrakcje w postaci Snowpark oraz Playcros. Odważni mogą przejechać się torem o długości 250 m, na który składają się liczne zakręty i rollery. Z kolei Snowpark ma 500 metrów długości, w tym mnóstwo przeszkód do pokonania i skoczni – zarówno dla amatorów, jak i bardziej doświadczonych. Jest to prawdziwy raj dla małych miłośników sportów zimowych. Szlaki i trasy narciarstwa biegowego to wspaniały sposób na spożytkowanie nadmiaru energii, dotlenienia organizmu i poprawienie kondycji oraz aktywne spędzenie wolnego czasu. Takie atrakcje dla dzieci w Nowym Sączu są znacznie ciekawsze i bardziej wartościowe niż siedzenie całymi dniami przed monitorem komputera.

Nie można zapomnieć o świetnej zabawie na łyżwach. Na szczęście w Nowym Sączu jest lodowisko ul. Nadbrzeżnej. Nie brakuje też lodowisk sezonowych i krytych oraz hali lodowej. Warto też zasmakować trochę kultury i posłuchać dobrej muzyki. Świetną opcją jest Cykl koncertów,, Krynica Źródłem Kultury". Oprócz koncertów nie brakuje występów kabaretowych. Na tym oczywiście atrakcje dla dzieci w Nowym Sączu się nie kończą. W Barcicach organizowany jest wyjazd na kulig. Wystarczy zapisać się w sekretariacie Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury w Starym Sączu.

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje