poniedziałek, 19 czerwca 2023 04:00

Niewyobrażalna tragedia. Mężczyzna rozstrzelał swoje dzieci na oczach matki

Autor Katarzyna Jamróz
Niewyobrażalna tragedia. Mężczyzna rozstrzelał swoje dzieci na oczach matki

Do tragicznego zdarzenia doszło w minionym tygodniu w stanie Ohio, w Ameryce. Chad Doerman brutalnie zamordował trójkę swoich synów. Jak wyznał śledczym, morderstwo wcześniej zaplanował. – Była to najgorsza zbrodnia, jaką widziałem w swojej karierze – powiedział pracujący przy sprawie główny prokurator hrabstwa Clermont, David Gast.

Do niewyobrażalnej tragedii doszło w miniony czwartek (15 czerwca) w Monroe Township w stanie Ohio. Mężczyzna miał ustawić swoich synów, w wieku 3, 4 i 7 lat, w szeregu wewnątrz ich domu, a następnie zacząć do nich strzelać z karabinu. Jeden z chłopców, który próbował uciec przed ojcem, został przez niego schwytany, siłą zaciągnięty do domu, a następnie zastrzelony. Gdy matka bezbronnych dzieci próbowała ratować ich życie, 32-latek postrzelił ją w dłoń. – Trauma spowodowana przez tego człowieka jest nie do opisania – skomentował David Gast.

Ratownicy, którzy dotarli na miejsce masakry, próbowali reanimować chłopców. – Trzymali te dzieci, wiedząc, że nic nie mogą zrobić – przekazał prokurator. Mężczyzna został zatrzymany tego samego dnia, przed swoim domem. – Była to najgorsza zbrodnia, jaką widziałem w swojej karierze. Mogę sobie tylko wyobrazić przerażenie jakie odczuwali ci mali chłopcy, gdy ich ojciec ich mordował – podsumował prokurator.

Fot. Ilustracyjne/Unsplash
Źródło: USA Today/ FOX 19/GEO NEWS

Europa i świat

Europa i świat - najnowsze informacje

Rozrywka