poniedziałek, 21 grudnia 2020 14:37

Oferty na kartę to garść korzyści

Autor Artykuł partnera
Oferty na kartę to garść korzyści

Oferty z nielimitowanym Internetem, łatwa możliwość doładowań, elastyczne taryfy i wiele innych. Zalety ofert na kartę proponowanych przez operatorów komórkowych to długa lista korzyści dla użytkowników.

Operatorzy zdają sobie sprawę z tego, że jest o co walczyć, ponieważ według danych Urzędu Komunikacji Elektronicznej za rok 2018 z ponad 50 milionów aktywnych kart SIM w naszym kraju znaczną część stanowiły karty prepaid. Klienci cenią sobie tego rodzaju „swobodną” relację z operatorem, kiedy nie muszą wnosić regularnych opłat abonamentowych i mogą nieregularnie korzystać ze smartfonów. Świetnie skrojoną ofertę pod tego rodzaju potrzeby ma Red Bull MOBILE na kartę. Ceny dodatkowych pakietów zaczynają się już od 3 zł.

Rozmowy i Internet na kartę

Możliwość zmiany lub modyfikacji pakietów powinna być standardową opcją w przypadku ofert na kartę, podobnie jak opcja doładowywania konta w dogodnym dla siebie terminie. Operatorzy tak bardzo poszli na rękę klientom, że wystarczy przeznaczyć tylko kilka złotych na doładowania, aby odpowiednio powiększać i wzbogacać swoje pakiety o dodatkowe minuty albo SMS-y. Liczba oferowanych bonusów może proporcjonalnie wzrastać do zainwestowanej kwoty. Nawet nieoczekiwany koniec środków na koncie nie musi oznaczać problemu. Wprawdzie połączenia i komunikaty wychodzące nie będą wówczas realizowane przez operatora, ale wystarczy niewielka kwota przeznaczona na doładowanie karty, by znów być na bieżąco – wrócić do surfowania po sieci i łączyć się z przyjaciółmi. Nie ma też co rozpaczać, jeśli pakiet, jakim obecnie dysponuje użytkownik, nie spełnia jego oczekiwań. Można go łatwo zmienić lub zmodyfikować według potrzeb. Ponieważ nie są podpisywane umowy podobne do takich, jakie zawiera się w przypadku telefonu z abonamentem, możemy swobodnie zmieniać plany taryfowe. Nie ma również obowiązku wiązania się wyłącznie z jedną i tą samą siecią. W dowolnym momencie można zrezygnować z usług jednego operatora i zacząć korzystać z innych, korzystniejszych rozwiązań. Do tego potrzebny jest wyłącznie starter i instalacja karty SIM w telefonie. W ten sam sposób da się doładować konto innej osobie. To doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz mieć kontrolę nad wydatkami na telefon dziecka.

Jak działają oferty na kartę?

Oferta na kartę to inaczej system przedpłacony (prepaid). Najpierw wykupuje się paczkę minut i gigabajtów według oferty z cennika, a następnie korzysta z nich. Płacimy tylko za to, ile minut wykorzystamy na rozmowy lub ile danych przeznaczymy na surfowanie po sieci. Wszystko można zaplanować sobie z góry, więc przekroczenie budżetu jest wręcz niemożliwe. W ofercie na kartę zwykle mamy do czynienia z niewielkimi kosztami, a konkurujący ze sobą operatorzy telekomunikacyjni starają się, by ich oferta była jak najbardziej elastyczna i dostosowana do możliwości finansowych użytkowników.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje