poniedziałek, 24 sierpnia 2020 11:03

Olkusz. Ulica Górnicza objęta strefą płatnego parkowania. Od kiedy?

Autor Wiktoria Mitura
Olkusz. Ulica Górnicza objęta strefą płatnego parkowania. Od kiedy?

Strefa płatnego parkowania zostanie poszerzona o ulicę Górniczą od 1 września b.r. W związku z czym, konieczne będzie nabycie biletu w parkomacie (możliwa płatność kartą).

Zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej w Olkuszu w sprawie ustalenia stref płatnego parkowania niestrzeżonego, wysokości opłat za postój pojazdów samochodowych na drogach publicznych w strefie płatnego parkowania niestrzeżonego oraz określenia wysokości i sposobu pobierania opłat dodatkowych, od dnia 1 WRZEŚNIA 2020R. STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA BĘDZIE ROZSZERZONA O ULICĘ GÓRNICZĄ.

Przypominamy, że STREFA PŁATNEGO PARKOWANIA obowiązuje również przy Centrum Kultury na ulicy Szpitalnej oraz przy  Starym Cmentarzu na ul. Fr. Nullo.

Koszt każdej rozpoczętej godziny parkowania to 2 zł.

Opłaty obowiązują od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 17:00. Przekroczenie wykupionego czasu lub brak dokonania opłaty będą wiązały się z koniecznością wniesienia opłaty dodatkowej w wysokości 100 złotych.

Możliwe jest wykupienie kart abonamentowych, bądź też skorzystanie z możliwości opłaty telefonem komórkowym poprzez jedną z trzech dostępnych aplikacji mobilnych. Pango, ePARK, Skycash.

info i foto: UMiG Olkusz

Olkusz

Olkusz - najnowsze informacje