środa, 1 maja 2024 08:39

Oni czekają na książki, z których już wyrosłeś. Dołącz do wyjątkowej akcji charytatywnej

Autor Mirosław Haładyj
Oni czekają na książki, z których już wyrosłeś. Dołącz do wyjątkowej akcji charytatywnej

Dom Pomocy Społecznej im. Brata Alberta w Izdebniku ogłosił zbiórkę książek dla swoich podopiecznych. -Zachęcamy do zbiórki książek, bajek i baśni dla naszych podopiecznych. Podziel się książką z której wyrosłeś - przekonują pracownicy DPS-u.

Znajdujący się w Izdebniku Dom Pomocy Społecznej im. Brata Alberta ogłosił zbiórkę książek dla swoich podopiecznych. Zebrane egzemplarze trafią do nowo powstałej biblioteki, która mieści się na terenie placówki.

Charytatywna zbiórka książek to inicjatywa dyrekcji oraz pracowników Domu Pomocy Społecznej. Przekazane książki muszą być co najmniej w stanie dobrym i nie mogą zawierać żadnych danych osobowych. Jako że tytuł akcji to "Bajka w naszym domu" pracownicy zachęcają przede wszystkim do przekazywania literatury dla najmłodszych (dzieci i młodzieży). Przyjmowane są również książki dla dorosłych.

-Zachęcamy do zbiórki książek, bajek i baśni dla naszych podopiecznych. Podziel się książką z której wyrosłeś

- przekonują pracownicy DPS-u.

Na wszystkie pytania dotyczące akcji odpowiedzą pracownicy DPS-u telefonicznie pod numerem (33) 876 32 22 lub mailowo, pisząc na z.dyrektora@dpsizdebnik.com.pl.

Inf.: DPS

Wadowice

Wadowice - najnowsze informacje

Rozrywka