środa, 20 lipca 2022 09:20

Pokazy strażackie oraz piknik rodzinny nad Zalewem Klimówka

Autor Patryk Trzaska
Pokazy strażackie oraz piknik rodzinny nad Zalewem Klimówka

„Bezpieczeństwo, zabawa, nauka” pod takim hasłem Komenda Powiatowa Policji w Gorlicach zorganizowała piknik rodzinny w ramach akcji bezpieczne wakacji przy współudziale innych służb mundurowych w tym Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

Prezentacje sprzętu, pokazy pracy służb mundurowych uczestniczących w pikniku, zabawy i konkursy oraz wiele innych atrakcji czekało na wszystkich, którzy odwiedzili 17 lipca Zalew Klimkówka. Swoje stoiska zaprezentowali policjanci z KPP w Gorlicach, strażacy z KP PSP w Gorlicach, KM PSP w Nowym Sączu, funkcjonariusze karpackiego oddziału straży granicznej z Nowego Sącza, ratownicy gorlickiego WOPR, ratownicy grupy krynickiej GOPR, druhowie z OSP Ropa. Ponadto zakres zadań realizowanych przez Lasy Państwowe przedstawili leśnicy z nadleśnictwa Łosie i Gorlice.

Strażacy z Komendy Powiatowej PSP w Gorlicach przedstawili dzieciom i młodzieży zagadnienie szeroko rozumianego bezpieczeństwa w kontekście zadań realizowanych przez Państwowa Straż Pożarną oraz przeprowadzili liczne konkursy i zabawy o tematyce pożarniczej wręczając pamiątkowe upominki.

fot. PSP Gorlice

Gorlice - najnowsze informacje