wtorek, 17 listopada 2020 09:11

Powiat proszowicki. Zmiana na stanowisku Dyrektora DPS w Łyszkowicach

Autor Wiktoria Mitura
Powiat proszowicki. Zmiana na stanowisku Dyrektora DPS w Łyszkowicach

Wczoraj pracę zakończyła Pani Barbara Chmurzyńska, wieloletni pracownik instytucji pomocy społecznej. W Domu Pomocy Społecznej w Łyszkowicach zatrudniona była ponad 40 lat. Na stanowisku dyrektora od dzisiaj znajdzie się Pani Agnieszka Trela.

Barbara Chmurzyńska miała możliwość pracy na różnych stanowiskach, dzięki czemu dobrze poznała specyfikę pracy w DPS. W ostatnim dziesięcioleciu pełniła funkcję Dyrektora DPS  wykazując się dużym zaangażowaniem w pracy na rzecz osób niepełnosprawnych potrzebujących wsparcia.

Ostatnie miesiące aktywności zawodowej to czas bardzo intensywnej i trudnej pracy ze względu na trwającą w naszym kraju pandemię koronawirusa. Pani Barbara Chmurzyńska wraz z zespołem pracowników dołożyła wszelkich starań, aby zminimalizować skutki koronawirusa, który również nie oszczędził mieszkańców i pracowników Domu.

Dziękując za wieloletnią współpracę, na dalsze lata życia powiat życzy samych wspaniałych dni oraz czasu na realizację własnych marzeń i pasji.

Na stanowisku Dyrektora DPS Panią Barbarę Chmurzyńską zastąpi od dzisiaj Pani Agnieszka Trela wyłoniona w drodze konkursu. Nowa Dyrektor jest doświadczonym pracownikiem DPS w Łyszkowicach, w którym pracuje od 33 lat. W ostatnich latach pełniła funkcję kierownika Działu Opiekuńczo-Terapeutycznego.

Pani Dyrektor powiat życzy siły, wytrwałości, pomysłowości, dalszej realizacji zadań dla dobra naszego Domu Pomocy Społecznej w Łyszkowicach.

Marzena Leja – Kwiecień

Dyrektor PCPR w Proszowicach wraz z Pracownikami

Proszowice - najnowsze informacje