niedziela, 1 listopada 2020 15:43

Profesjonalny asystent zakupowy w Twoim telefonie!

Autor Artykuł sponsorowany
Profesjonalny asystent zakupowy w Twoim telefonie!

Wydaje Ci się, że zakupy to Twój chleb powszedni i wiesz o nich wszystko? A może chciałbyś poznać kilka sposobów na to, aby wszelkie decyzje zakupowe były przemyślane i jak najbardziej opłacalne?

Lista zakupów

Zakupy to dla wielu z nas przykry obowiązek. Konieczność uzupełnienia lodówki, szafek z chemią domową czy kosmetykami nie jest czynnością niesamowitą. Często jednak zdarza się, że będąc w sklepie nasze oczy wędrują po wszelakich działach, regały przyciągają nas jak magnes, mimo że wydaje nam się, że wiemy po co przyszliśmy. Idąc do sklepu na większe czy też mniejsze zakupy należy iść przygotowanym. Największym błędem, jaki można popełnić idąc na zaplanowane zakupy to iść bez... planu! Planem jest lista zakupów, którą należy sporządzić w domu odpowiednio wcześniej, by móc na spokojnie przemyśleć, co jest nam i naszym domownikom potrzebne. Zakupy chaotyczne, robione po omacku, z naprędce wytężanym umysłem i pytaniem "czego jeszcze potrzebowałem?" z pewnością skończą się koszykiem pełnym niezdrowych produktów, niepotrzebnych rzeczy, które jedynie nadszarpną nasz budżet. Podczas tworzenia listy zakupów warto uwzględnić planowane posiłki na najbliższe dni, posprawdzać szafki, spiżarkę i inne miejsca, w których magazynujemy jedzenie i artykuły domowe.

Zaplanuj - zaoszczędź

Zarządzanie własnymi finansami w sferze zakupów w znacznej mierze odbywa się poprzez odpowiednio wcześniej zaplanowane menu dla całej rodziny. Twoje dzieci codziennie zabierają do szkoły tzw. śniadaniówkę, Ty i Twój współmałżonek zabieracie z domu obiad do pracy, na najbliższy weekend zaprosiłaś grono znajomych na domówkę, a na niedzielny obiad wybieracie się do teściowej? - wszelkie plany na najbliższe kilka dni uwzględnij w  swoim planie zakupów. Może okazać się, że w danym tygodniu nie potrzebujesz aż tak wielu produktów, bo w domu zjecie obiad zaledwie 2 razy w trakcie całego tygodnia. Każdy tydzień różni się od poprzedniego, na bieżąco ustalaj menu, wpisuj na listę zakupów konkretne produkty, których brakuje Ci w Twoich szafkach. Pierwszym krokiem bowiem powinno być w Twoim planowaniu posiłków okiełznanie zawartości kuchni i wszelkich skrytek i ustalenie, co z pewnością masz, a co musisz dokupić.

Załatw sobie asystenta zakupowego

Spokojnie, wcale nie musisz zatrudniać odpowiedzialnej osoby, która ogarnie za Ciebie wszelkie domowe zakupy i wyjścia do sklepu! Wystarczy zainstalować na swoim smartfonie aplikację Blix, która jest dostępna zarówno na Android jak i iOS. Aplikacja ta działa znacznie lepiej niż jakikolwiek pracownik - zawiera w sobie taką dawkę najświeższych wieści prosto z Twoich ulubionych supermarketów, której nikt nie zdołałby zapamiętać. W dobie wszechobecnych promocji, specjalnych ofert, zniżek i kuponów warto mieć przy sobie asystenta, który przypomni Ci o najświeższych promocjach, kuponach, podpowie, gdzie kupić w okazyjnej cenie produkt, który jest Ci potrzebny. Aplikacja Blix pozwala porównać cenę konkretnego produktu w wielu sklepach, dlatego możesz zdecydować wcześniej, do którego sklepu udasz się na zakupy. Blix to również zbiór najbardziej aktualnych gazetek promocyjnych, które zmieniają się niemal co kilka dni; od teraz nie musisz gromadzić makulatury, wystarczy, że zainstalujesz jedną aplikację. Planowanie zakupów nigdy nie było tak proste - możesz przeglądać oferty czekając na przystanku, siedząc na kanapie w domu czy podczas przerwy w pracy. Możesz tworzyć własne listy zakupów, które udostępnisz innym osobom - współlokatorom czy rodzinie, dzięki czemu w szybki sposób można zorganizować zakupy uwzględniając potrzeby innych. Blix to także doskonały sposób na przechowywanie kart lojalnościowych - wszystkie je będziesz mieć od teraz w telefonie, a Twój portfel poczuje różnicę nie tylko w ilości pieniędzy, ale i w ilości wszędobylskich plastikowych kart.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje