poniedziałek, 20 maja 2024 13:54

Rodzinna tragedia w Zagórzanach. Nie żyje 4-letnie dziecko. 40-latka w szpitalu

Autor Katarzyna Jamróz
Rodzinna tragedia w Zagórzanach. Nie żyje 4-letnie dziecko. 40-latka w szpitalu

Do tragicznego zdarzenia doszło w poniedziałek (20 maja) w miejscowości Zagórzany znajdującej się w powiecie gorlickim. W jednym z domów jednorodzinnych rozegrał się dramat. Życia 4-letniego dziecka nie udało się uratować.

Dramatyczne chwile rozegrały się w jednym z domów jednorodzinnych na terenie Zagórzan (powiat gorlicki, gmina Gorlice). Jeden z członków rodziny, który chciał wejść do domu, zauważył przez okno dwie ranne osoby. O sytuacji natychmiast powiadomił służby, które do mieszkania weszły siłowo.

Nie żyje dziewczynka

– W jednym z domów jednorodzinnych znaleziono dwie ranne osoby. Kobietę i dziecko. Osoby te trafiły do szpitala – powiedziała w rozmowie z portalem Głos24 mł. asp. Anna Zbroja-Zagórska z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

Jak przekazała naszej redakcji policjantka, kobieta została przetransportowana do szpitala. Po dziecko natomiast przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. – Dziewczynki podczas transportu niestety nie udało się uratować. Na miejscu zdarzenia trwają oględziny. Obecna jest grupa dochodzeniowo-śledcza. Policja wykonuje czynności pod nadzorem prokuratury – dodała mł. asp. Anna Zbroja-Zagórska.

Śledczy na chwilę obecną nie informują o okolicznościach tragedii. Na miejscu cały czas wykonywane są czynności, które potrwają do późnych godzin wieczornych. Nie wiadomo, kiedy 40-letnia kobieta będzie mogła zostać przesłuchana.

Fot. Ilustracyjne/Głos24

Gorlice - najnowsze informacje

Rozrywka