poniedziałek, 26 września 2022 13:34

Serwis okien i drzwi na terenie Krakowa i okolic

Autor Artykuł sponsorowany
Serwis okien i drzwi na terenie Krakowa i okolic

Niezależnie od tego, czy mieszkamy w przytulnym apartamencie czy jesteśmy właścicielami przestronnego domu jednorodzinnego – każdy gospodarz powinien zdawać sobie sprawę z tego, jak ważna jest stolarka drzwiowa i okienna. To właśnie drzwi i okna w naszym domu chronią nas przed zmiennymi czynnikami atmosferycznymi, hałasem czy wilgocią, zapewniając nam przy tym prawidłowy obieg świeżego powietrza. Elementy te – podobnie zresztą jak wszystkie inne w naszych mieszkaniach – z czasem się jednak zużywają i wymagają serwisu. Kraków pod tym względem oferuje nam całą gamę usług. Na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

Serwis okien? Kraków daje radę!

W pierwszej kolejności skupmy się na profesjonalnym serwisie okien. W związku z tym, że coraz więcej mówi się o kryzysie energetycznym związanym z wojną za naszą wschodnią granicą, usługą, która powinna nas zainteresować, jest wymiana uszczelek w oknach. Kraków od lat cieszy się złą sławą, jeśli chodzi o czystość powietrza. W związku z faktem, iż w najbliższym sezonie będzie brakowało wysokiej klasy węgla i gazu, możemy spodziewać się, że odczyty te będą jeszcze gorsze. Z tego powodu warto zadbać o odpowiednie uszczelnienie okien. Niezależnie od tego, czy naszym celem jest serwis okien drewnianych czy serwis okien PCV, Kraków oferuje w tym zakresie także montaż nawiewników okiennych. Są one niezbędne, abyśmy mogli zachować prawidłową wentylację i cyrkulację powietrza w naszym domu. Obowiązek ich posiadania nakłada na nas rozporządzenia Ministra Infrastruktury z 2008 roku. W razie potrzeby możemy rozważyć także regulację okien dachowych, wymianę klamek lub szyb.

Ile trwa wymiana zamka w drzwiach?

Jeśli nasze okna zostały doprowadzone do generalnego porządku, wówczas możemy skupić się na naprawie i serwisie stolarki drzwiowej. W pierwszej kolejności warto pomyśleć, czy konieczna jest wymiana zamków. Kraków, choć jest stosunkowo spokojnym miastem, to nadal pozostaje jedną z największych metropolii w Polsce, dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych bliskich. Wymiana zamków w drzwiach może uchronić nas przed włamaniem. Wymiana zamka przez fachowca trwa zaledwie kilkanaście-kilkadziesiąt minut, a z efektów jego pracy, będziemy mogli cieszyć się przez wiele lat.

W kolejnym kroku warto zdecydować się na regulację i konserwację drzwi, a także wymianę zużytych uszczelek drzwiowych. Takie działanie sprawiają, że stolarka dłużej będzie nam służyła w sposób bezawaryjny oraz nie będziemy musieli obawiać się zjawiska przeciągu przez zamknięte drzwi, w przypadku, gdy ktoś otworzy okna na klatce schodowej. Serwis drzwi w Krakowie może obejmować także wymianę zawiasów w drzwiach, montaż nowych klamek, a nawet kompleksową naprawę drzwi wejściowych.

Wymiana zamków w Krakowie – gdzie szukać fachowca?

Niezależnie od tego, czy interesuje nas naprawa okien PCV czy wymiana zamków w drzwiach, Kraków oferuje nam w tym zakresie naprawdę szeroki zakres usług. Jeśli poszukujemy firmy, która kompleksowo zadba o nasz komfort i bezpieczeństwa w dziedzinie serwisu stolarki okienno-drzwiowej, warto skontaktować się z przedsiębiorstwem KNiZ Koncepcja Napraw i Zabezpieczeń. Założyciele marki już dawno zauważyli, że na polskim rynku jest wielu producentów okien i drzwi. Brakuje jednak firm specjalizujących się w ich naprawie i serwisie, a także w montażu dodatkowych zabezpieczeń wysokiej jakości. KNiZ została stworzoną z myślą o tych, którzy nie lubią wyrzucać pieniędzy w błoto. Inwestując w odpowiedni serwis i konserwację, możemy sprawić, że z aktualnie zamontowanej stolarki okienno-drzwiowej będziemy mogli cieszyć się jeszcze przez wiele lat.

Co ważne, fachowcy z KNiZ oferują szeroki wachlarz usług z zakresu wymiany, regulacji, konserwacji i naprawy drzwi wejściowych oraz okien nie tylko w Krakowie, ale i w okolicznych miejscowościach. Specjaliści bez problemu radzą sobie z oknami PCV, drewnianymi i aluminiowymi. Dla stałych klientów marka oferuje ponadto aż 20% rabatu. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie oszczędności, jak również dla tych, którzy troszczą się o dobro naszej planety. Dzięki serwisowi stolarki okienno-drzwiowej możemy znacząco ograniczyć ilość odpadów oraz poprawić efektywność cieplną naszego mieszkania.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje