wtorek, 21 lutego 2023 11:16

Ciało kobiety i wrak znaleziono na polu uprawnym

Autor Marzena Gitler
Ciało kobiety i wrak znaleziono na polu uprawnym

Do tragicznego odkrycie doszło dziś nad ranem w powiecie dąbrowskim. Na polu uprawnym znaleziono wrak, a w pobliżu ciało kobiety.

Dzisiaj, 21 lutego po godz. 4.00, dyżurny dąbrowskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że w miejscowości Olesno na ul. Sucharskiego (droga powiatowa nr 1313) na polu uprawnym znajduje się zniszczony samochód. Na miejsce został skierowany patrol mundurowych. Policjanci stwierdzili, że doszło do wypadku drogowego, a w pobliżu znaleźli zwłoki kobiety.  

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca samochodem marki Opel 43-letnia mieszkanka powiatu dąbrowskiego, jadąc w kierunku miejscowości Olesno od miejscowości Wola Żelichowska, straciła panowanie nad pojazdem, w wyniku czego samochód zjechał z prawego pasa jezdni na pobocze i uderzył w słup trakcji energetycznej. Siła uderzenia musiała być duża, bo samochód przekoziołkował i ściął słup na pewnej wysokości, po czym zarył w błocie.

W samochodzie podróżowała tylko kierująca. Niestety kobieta zmarła w wyniku doznanych obrażeń przed przyjazdem służb ratunkowych. Policjanci dąbrowskiej drogówki oraz grupy dochodzeniowo-śledczej pod nadzorem prokuratora zabezpieczyli ślady, wykonali dokumentację fotograficzną. Pojazd, którym poruszała się mieszkanka powiatu dąbrowskiego zabezpieczono do dalszych czynności. Teraz przedmiotem prowadzonego śledztwa jest szczegółowe wyjaśnienie przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

inf. i fot. KPP Dąbrowa Tarnowska

Dąbrowa Tarnowska - najnowsze informacje

Rozrywka