piątek, 9 lipca 2021 07:18

Tarnów. „Nie ma potrzeby, by utrzymywać tak kosztowną salę”. Tu już się nie zaszczepisz

Autor Aleksandra Tokarz
Tarnów. „Nie ma potrzeby, by utrzymywać tak kosztowną salę”. Tu już się nie zaszczepisz

To ważna informacja dla wszystkich mieszkańców Tarnowa, którzy nie przyjęli jeszcze szczepionki przeciw Covid-19. Od sierpnia działalność kończy Miejski Punkt Szczepień Powszechnych w hali przy ulicy Gumniskiej. Ostatnie szczepienia odbędą się tam w czwartek, 22 lipca.

- W Tarnowie mamy aż czternaście punktów, w których można się zaszczepić. W każdym z nich są miejsca. Nie ma więc już potrzeby, by utrzymywać tak kosztowną salę, kiedy przyjąć szczepionkę można praktycznie bez kolejki w innych punktach – informuje nowy prezes Zespołu Przychodni Specjalistycznych, Jan Musiał.

Aktualnie szczepionki w hali podawane są wyłącznie w czwartki w godzinach od 7 do 19. Później szczepienia będą się odbywać w punktach mobilnych oraz w przychodniach.

Przyjąć preparat przeciw Covid-19 wciąż można w Centrum Medycznym KOL-MED, Zespole Przychodni Specjalistycznych (dwa punkty), PZU Zdrowie Centrum Medycznym, Miejskiej Przychodni Lekarskiej numer 1, 3, 4 i 5, CenterMedzie, nMedica (dwa punkty), Mościckim Centrum Medycznym i w Punkcie Szczepień Powszechnych w Arenie Jaskółka Tarnów.

W mieście organizowane są także punkty mobilne, gdzie podaje się szczepionkę firmy Johnson & Johnson. Najbliższa taka akcja będzie miała miejsce w piątek i w sobotę na Rynku.

Więcej w artykule:

Tarnów. W weekend zaszczepisz się na rynku

koronawirus najnowsze informacje

inf./fot. UM Tarnów

Tarnów - najnowsze informacje