wtorek, 29 czerwca 2021 14:32

Tęczowe skarpetki – moda i solidarność

Autor Bernard Szwabowski
Tęczowe skarpetki – moda i solidarność

Znana marka Dedoles stworzyła nową kolekcję Rainbow 2021. „Miłość i moda nie znają granic. Przezwyciężmy uprzedzenia i ubierzmy się w tęczowe kolory” – zaprasza marka.

W tęczowej kolekcji znajdziemy nie tylko tęczowe skarpetki. To również bielizna z motywem tęczowego jednorożca czy serca, oraz tęczowe japonki.

Wspieranie różnorodności

Jedną z głównych wartości w Dedoles jest wspieranie różnorodności i włączanie do naszego społeczeństwa wielu grup ludzi, znajdujących się w niekorzystnej sytuacji w wielu różnych aspektach życia. To był główny powód, dla którego wprowadziliśmy na rynek nasze produkty Rainbow – deklaruje marka.

Bądź sobą i błyszcz

Osobom, które czują się dyskryminowane ciągle potrzebne jest wsparcie. Okazać je można nawet małym gestem. Na przekór wszystkim zakładając jakiś tęczowy ubiór lub nosząc tęczowy gadżet.  Okazując wsparcie również w mediach społecznościowych, gdzie nie brakuje hejterów. Rozumie to też Dedoles, deklarując, że za każdy nienawistny komentarz pod swoimi postami PRIDE na Facebooku przekaże 1 euro na wsparcie społeczności LGBTI. - W ten sposób postanowiliśmy rozwiązać naszą komunikację kryzysową w sieciach społecznościowych, zwłaszcza w bardziej konserwatywnych krajach, takich jak Słowacja czy Czechy – informuje marka.

Noś tęczowe kolory!

Warto dodać, że wesołe, kolorowe kolekcje Dedoles pokochało już ponad 2 miliony klientów. To kolorowe ubrania, w którym znajdziesz różnego rodzaju oryginalne wzory, które zapewnią doskonały nastrój przez cały dzień. Jej topowym produktem są kolorowe niedopasowane skarpetki dostępne w kilkudziesięciu wzorach. Marka dba też o ochronę środowiska, tworząc ubrania z przyjaznych dla natury materiałów

W kolekcjach Dedoles znajdziemy wszystko, co potrzebne nam latem: kolorowe koszulki, sukienki koszulowe, torby plażowe i stroje kąpielowe oraz klapki i japonki plażowe i ręczniki plażowe. Możemy wybierać z dziesiątków wzorów i kolorów, a wybierając te z kolekcji Rainbow 2021, okazać wsparcie i solidarność, nawet podczas wypoczynku na plaży czy basenie.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka