czwartek, 29 czerwca 2023 14:03

Ogromna tragedia. Znaleziono ciało zamordowanej kobiety. Chwilę później odkryto zwłoki jej męża

Autor Norbert Kwiatkowski
Ogromna tragedia. Znaleziono ciało zamordowanej kobiety. Chwilę później odkryto zwłoki jej męża

Najpierw odnaleziono ciało martwej 41-latki. Chwilę później dokonano kolejnego straszliwego odkrycia. Maszynista pociągu relacji Oświęcim - Chełmek poinformował, że tuż przy torowisku znajduje się ciało mężczyzny.

W czwartek (29 czerwca) około godziny 11 służby w Oświęcimiu zostały zaalarmowane o odnalezieniu zwłok kobiety. Nieprzytomna 41-latka nie dawała oznak życia, a na jej klatce piersiowej widniały wyraźne rany, co od razu dawało podejrzenie, że mogła paść ofiarą morderstwa.

Gdy na miejscu zbrodni pracowali już śledczy, napłynęła informacja o zwłokach mężczyzny znalezionych tuż obok torowiska. Zgłosił to maszynista pociągu jadącego z Oświęcimia w kierunku Chełmka, który natknął się na jego ciało.

Już po chwili ustaleń - okazało się, że martwy 42-latek to mąż wcześniej zamordowanej kobiety. Niestety wszystko wskazuje na to, że prawdopodobnie doszło do tak zwanego rozszerzonego samobójstwa.

Aktualnie  śledczy prowadzą oględziny i ustalają okoliczności, które doprowadziły do tych tragicznych zdarzeń. Zwłoki denatów zabezpieczono do sekcji.

fot.: KPP w Oświęcimiu

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje

Rozrywka