piątek, 28 czerwca 2024 09:21

Tysiące fanów kina z Polski odetchnęło z ulgą. Kultowa animacja wraca do kin

Autor Norbert Kwiatkowski
Tysiące fanów kina z Polski odetchnęło z ulgą. Kultowa animacja wraca do kin

Na tę informację czekano od wielu lat. Eddie Murphy w jednym z wywiadów przyznał, że Shrek 5 pojawi się w kinach już w 2025 roku.

Pracę nad kultową animacją mają już trwać od wielu miesięcy. Co prawda, niewiadome czy uda się zebrać całą obsadę tego filmu, jednak w amerykańskiej wersji jest to wręcz pewne. Już jakiś czas temu Antonio Banderas i Cameron Diaz również wypowiadali się na temat rzekomych plotek o możliwej kontynuacji przygód najsłynniejszego ogra na świecie.

Do tej pory powstały cztery produkcje Dreamworks z cyklu Shrek i wszystkie cieszyły się ogromną popularnością.  Tym razem z całą pewnością będzie tak samo, choć inną kwestią jest - czy producentom - uda się utrzymać wysoki poziom produkcji.

Na koniec pozostaje chyba najważniejsze kwestia w kontekście polskich fanów. Wielki sukces zielonego ogra i jego przyjaciół to przede wszystkim zasługa fantastycznych dialogów i jeszcze lepszego dubbingu. Ten polski, przez wiele osób, uważany jest za topowy w historii naszego rynku, dlatego nikt nie wyobraża sobie by miało w nim zabraknąć Jerzego Stuhra czy Zbigniewa Zamachowskiego. Miejmy nadzieję, że wiele czynników zagra i uda się zebrać całą obsadę.

Foto: Wikimedia Commons (Mathieu Marquer)

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka