wtorek, 6 kwietnia 2021 10:16

Wielkie emocje! Małopolanie w finale Ninja Warrior Polska

Autor Marzena Gitler
Wielkie emocje! Małopolanie w finale Ninja Warrior Polska

Dwoje mieszkańców Małopolski ma szansę na zostanie pierwszym polskim Ninja! Już dziś wieczorem o tytuł zawalczą Marta Staroń z Młoszowej (pow. chrzanowski) oraz 35-letni Janusz Trzeciak z Krakowa.

Polska cały czas czeka na swojego pierwszego Wojownika Ninja – śmiałka, który pokona ekstremalnie trudne przeszkody i zostanie zwycięzcą w show Polsatu „Ninja Warrior Polska”. Poprzeczka jest postawiona bardzo wysoko – w słynnym na całym świecie programie jedynie 9 osobom udało się przejść przez wszystkie przeszkody – w tym najważniejszą – Górę Midoriyama.

Wśród niezwykle silnych i diabelnie odważnych, których zmagania będziemy śledzić 6 kwietnia o godz. 20:05 w Polsacie, znaleźli się 37-letnia Marta Staroń z Młoszowej (pow. chrzanowski) oraz 35-letni Janusz Trzeciak z Krakowa.

Bez dwóch zdań - Marta Staroń jest uzależniona od adrenaliny, którą można poczuć na torze „Ninja Warrior Polska”. Powraca do show i to po raz trzeci! Silna, zdeterminowana i z ogromnym apetytem na zwycięstwo dietetyczka z Młoszowej to pasjonatka sportów ekstremalnych. Ma na koncie starty w seriach Elite Runmageddon oraz Barbarian. Należy do sekcja „Gołe Plecy”, składającej się z 8 biegających po górach dziewczyn, które na każdym zdobytym szczycie uwieczniają swój sukces… gołymi plecami.

Janusz Trzeciak z zawodu jest elektrykiem. Twierdzi, że tor Ninja Warrior Polska to Mount Everest wśród torów, dlatego chce się z nim zmierzyć. Fizycznie czuje się gotowy na to wyzwanie. Prowadzi aktywny tryb życia, uprawiając m.in. takie sporty, jak: jazda na rowerze, bieganie, pływanie, wspinaczka. W młodości wielokrotnie brał udział w mistrzostwach Polski w narciarstwie biegowym, a także w piłce ręcznej.

mat. prasowe

Małopolska - najnowsze informacje