piątek, 8 października 2021 13:00

Wygodne zakupy z Frisco.pl teraz w Krakowie. Wygraj bon na 200 złotych [KONKURS]

Autor Głos 24
Wygodne zakupy z Frisco.pl teraz w Krakowie. Wygraj bon na 200 złotych [KONKURS]

Spacery po alejkach parkowych zamiast sklepowych. Stanie w kolejkach? Tylko w tych po lody. Duże zakupy dla domu zrobisz wygodnie z kanapy, fotela czy w trakcie jazdy autobusem. A zaoszczędzony czas spędzisz tak jak lubisz. To możliwe z Frisco.pl, które uruchomiło nowy sklep w Krakowie. Chcesz sprawdzić, jak działa? Odpowiedz na pytanie konkursowe i wygraj jeden z pięciu voucherów na zakupy.

Frisco.pl to krajowy lider w zakupach spożywczych online, z piętnastoletnim doświadczeniem w dostarczaniu produktów pod drzwi klientów. Teraz wybrał Kraków. – W tej chwili z naszych usług korzysta ponad 120 tysięcy gospodarstw domowych. Chcemy umożliwić robienie wygodnych zakupów do domu przez internet wszystkim Polakom, dając im tym samym więcej czasu na to, co w życiu naprawdę ważne. Myślę, że mieszkańcy Krakowa docenią zakupy bez męczących kolejek, maseczek, dźwigania ciężkich toreb, z dostawą pod same drzwi, a przede wszystkim jakość dostarczanych przez nas produktów – mówi Jacek Palec, prezes Frisco.pl.

dostawcy frisco.pl
Dostawcy frisco.pl / Fot. Materiały prasowe

Zakupy z kanapy

We Frisco.pl można zrobić zakupy jak w tradycyjnym hipermarkecie, tylko wygodniej i szybciej.
– Kupimy tutaj wszystkie potrzebne produkty w jednym miejscu, z gwarancją świeżości i dostawą pod same drzwi na wybraną godzinę. Kiedy my starannie przygotowujemy zamówienia, nasi klienci zyskują czas na robienie tego, co lubią najbardziej – na życie. Dzięki temu zakupy stają się jeszcze przyjemniejsze, a jednocześnie mamy pewność, że oferujemy naszej rodzinie produkty najlepszej jakości, które pokonują najkrótszą drogę od dostawcy do naszej kuchni – wyjaśnia Jacek Palec.

Frisco.pl udostępnia wszystkie kategorie produktów, które potrzebne są do zrobienia kompleksowych zakupów do domu – zarówno artykułów spożywczych (świeże owoce, warzywa, mięso, ryby i nabiał), jak i środków czystości, kosmetyków czy produktów dla zwierząt. Dodatkowo, sklep oferuje szeroki wybór produktów ekologicznych, wegańskich oraz wspierających zdrowy tryb życia. W ofercie na początek znajdzie się 8 tysięcy produktów, a ich liczba będzie się sukcesywnie powiększać. Wszystko w cenach jak w sklepach stacjonarnych, z przejrzystymi oznaczeniami cenowymi i promocjami do 50%.

magazyn frisco.pl
Magazyn frisco.pl / Fot. Materiały prasowe

Świeże i lokalne produkty

Aby zachować świeżość dostarczanych produktów, a dostawy realizować punktualnie na wybraną przez klienta godzinę, Frisco.pl w każdej nowej lokalizacji stawia odrębny, lokalny magazyn.
W przypadku Krakowa magazyn znajduje się w Cholerzynie. To tutaj, codziennie, dostarczane są produkty od dostawców i producentów, także tych lokalnych.
Dostawy są planowane zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. U nas artykuły nie leżą tygodniami na półkach, nie są dotykane przez innych kupujących. Najczęściej jeszcze tego samego dnia, wprost od dostawcy, trafiają do klienta. Dostarczanie świeżych produktów to nasza podstawa działania. Potwierdzają to nasi klienci: zebraliśmy już 20 tysięcy opinii, a 95% z nich to pozytywne oceny dotyczące świeżości  – wyjaśnia Jacek Palec.

Magazyn frisco.pl
Magazyn frisco.pl / Fot. Materiały prasowe

Frisco.pl wspiera również miejscowy biznes, wybierając na swoich dostawców lokalne firmy. W przypadku krakowskiego sklepu nawiązano współpracę m.in. z Piekarnią Złoty Kłos, Masarnią Płatek, a także rodzinnym przedsiębiorstwem Anka, oferującym ręcznie lepione pierogi. – Będziemy rozwijać współpracę z miejscowymi dostawcami. Zapytamy także naszych krakowskich klientów o ich preferencje i na tej podstawie będziemy rozszerzać ofertę produktów od lokalnych dostawców – podkreśla Jacek Palec.

Dostawa od frisco.pl
Dostawa od frisco.pl / Fot. Materiały prasowe

Prosto, szybko i bezpiecznie

Zakupy można zrobić na stronie internetowej oraz w aplikacji mobilnej, a dostarczane są nawet kolejnego dnia, przez siedem dni w tygodniu, od 6 do 23, na wybraną przez klienta godzinę. Sama dostawa jest darmowa zawsze przy zakupach powyżej 250 zł, a dla stałych klientów – powyżej 200 zł. Płatność odbywa się jedynie online, a dostarczenie zakupów przebiega całkowicie bezkontaktowo – kierowca wnosi je pod drzwi mieszkania klienta i nie ma z nim bezpośredniego kontaktu.

Zamawianie zakupów na frisco.pl
Zamawianie zakupów na frisco.pl / Fot. Materiały prasowe

Konkurs. Wygraj voucher do Frisco.pl

Sprawdź, jak działa Frisco.pl w Krakowie. Do wygrania 5 voucherów o wartości 200 złotych do wykorzystania w nowym sklepie. Aby wziąć udział w konkursie, dokończ zdanie:  „Dzięki Frisco.pl nie martwię się o zakupy i mogę skupić się na…?”. Odpowiedź prześlij na adres konkurs@glos24.pl w temacie maila wpisując "Frisco". Nagrodzimy 5 najciekawszych odpowiedzi. Konkurs trwa do 11 października 2021 do godziny 12:00. Pełny regulamin konkursu.

[Aktualizacja]
Konkurs został rozstrzygnięty! Dziękujemy za udział i zapraszamy do zabawy w kolejnych konkursach! Wkrótce na maile laureatów dotrą nagrody.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje