środa, 4 maja 2022 13:05

Wyprawka Malucha - Myś z Myślenic dla noworodków z Gminy Myślenice

Autor Marzena Gitler
Wyprawka Malucha - Myś z Myślenic dla noworodków z Gminy Myślenice

Burmistrz Miasta i Gminy Myślenice Jarosław Szlachetka oficjalnie zainaugurował realizację Wyprawek Malucha - Myś z Myślenic. Pierwszą otrzymała Helenka.

Helenka z Jawornika, została pierwszą mieszkanką Gminy Myślenice, która symbolicznie z rąk burmistrza odebrała jednorazową wyprawkę, zawierającą body z długim rękawem, półśpiochy, czapeczkę, silikonowy śliniaczek, kocyk, torbę dla mamy oraz list gratulacyjny burmistrza.

- Wprowadzenie wyprawki dla noworodków to nasz ukłon w stronę rodziców i najmłodszych mieszkańców Gminy Myślenice. Chcemy, aby zestaw gadżetów sygnowanych logiem naszej wyprawki stał się symbolicznym włączeniem nowonarodzonego mieszkańca do naszej społeczności. Aby otrzymać jednorazową wyprawkę malucha - Myś z Myślenic należy złożyć wniosek do Urzędu Miasta i Gminy Myślenice, wyprawka przysługuje wszystkim noworodkom zameldowanych w naszej gminie - mówi Jarosław Szlachetka, burmistrz Miasta i Gminy Myślenice.

Dla kogo wyprawka?

Udział w projekcie mogą wziąć prawni opiekunowie nowonarodzonego dziecka, zameldowani na pobyt stały na terenie Gminy Myślenice, którzy dokonają odpowiedniego zgłoszenia, rejestracji i meldunku w Urzędzie Stanu Cywilnego dziecka urodzonego od dnia 1 stycznia 2022 r.

Jak dostać „Wyprawkę Malucha – Myś z Myślenic”?

Aby otrzymać Wyprawkę Malucha należy złożyć odpowiednie dokumenty w Urzędzie Miasta i Gminy w Myślenicach. Wzory dokumentów określają Karta i Wniosek opublikowane na stronie internetowej www.myslenice.pl. Dokumenty można pobrać z Sali Obsługi Klienta lub ze strony internetowej Urzędu Miasta i Gminy Myślenice, z zakładki Karty i Wnioski.

inf. UMiG Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje