środa, 26 kwietnia 2023 08:40

Wytarzamy dzieciaki w błocie! Survival Race Kids zawita do Krakowa

Autor Artykuł zewnętrzny
Wytarzamy dzieciaki w błocie! Survival Race Kids zawita do Krakowa

Miejski bieg z przeszkodami dla najmłodszych zawita w tym roku aż do 19 miast. Spotkamy się w niedzielę, 7 maja 2023 roku w Parku im. Henryka Jordana.

Survival Race KIDS to przygoda pełna pozytywnych emocji i wyzwań dla dzieci w wieku 3-13 lat. Trzy poziomy trudności dopasowane są do kategorii wiekowej - na Krasnali (3-6 lat) czeka ok. 700 metrów trasy. Piraci (7-10 lat) przebiegną ok. 1400 metrów. Ninja (11-13 lat) pokonają ok. 2 kilometry.

Na specjalnym torze z przeszkodami każdy uczestnik poczuje się jak bohater i skutecznie rozładuje drzemiące w nim pokłady energii! Mali Wojownicy będą musieli pokonać między innymi pajączka, “kulkożercę” czy labirynt. Na trasie nie zabraknie błota - dzieciaki będą mogły się bezkarnie wybrudzić! Każdy uczestnik otrzyma na mecie pamiątkowy medal.

Zakup pakietu startowego to także wspieranie działalności charytatywnej. Z każdego biletu część kwoty zostanie przeznaczona na karmę dla zwierzaków z lokalnych schronisk.

Zaszczep sportowego bakcyla od najmłodszych lat i pokaż swojemu dziecku, że zdrowa aktywność fizyczna nie musi być nudna!

Miejsca są limitowane! Zapisz swoje dziecko: www.survivalrace.pl/kids

Więcej informacji: www.survivalrace.pl/kids/krakow

Kraków

Kraków - najnowsze informacje