sobota, 2 września 2023 10:56

Z przygodami, ale na mecie! Filip Stopa i Rafał Ślęczka na 32. Rajdzie Rzeszowskim

Autor Marzena Gitler
Z przygodami, ale na mecie! Filip Stopa i Rafał Ślęczka na 32. Rajdzie Rzeszowskim

Rafał Ślęczka - pilot i Filip Stopa - kierowca mimo problemów technicznych z powodzeniem zakończyli udział w 32. Rajdzie Rzeszowskim, który stanowił 5. rundę Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski 2023. W swojej klasie zajeli najwyższe miejsce na podium.

32 edycja MARMA Rajdu Rzeszowskiego odbyła się w dniach 10–12 sierpnia. Bazą rajdu był Rzeszów, a parkiem serwisowy zorganizowano na terenie Politechniki Rzeszowskiej. Start Honorowy odbył się w Centrum Kulturalno-Handlowym „Millenium Hall”, a Uroczysta Ceremonia Mety została zorganizowana na Rynku w samym centrum miasta.

Zespół rajdowy Stopa/Ślęczka Rally Team – Filip Stopa (Automobilklub Krakowski) i Rafał Ślęczka (Automobilklub Galicyjski), z przygodami podczas pierwszego etapu rajdu, szczęśliwie osiągnął metę, meldując się na 1. miejscu w klasie HR2 swoim tylnonapędowym BMW M3 E36.

- Po krótkiej przerwie w pilotowaniu bardzo się cieszę, że mogłem pojechać ponownie z Filipem podczas naszego lubianego Rajdu Rzeszowskiego. Plan wykonaliśmy w 100 procentach, meldując się na mecie w sobotnie popołudnie na Rynku w Rzeszowie. Po piątkowym przygodach z mocowaniem napędu i skorzystaniu z systemu Super Rally dopisujemy 35 punktów do całorocznej klasyfikacji w klasie HR2 - podsumował udział w 32. Rajdzie Rzeszowskim Rafał Ślęczka z Wieliczki. - Dziękujemy całemu zespołowi Stopa/Ślęczka Rally Team! - dodał.

Rafał Ślęczka - fot. Wojciech Anusiewicz

W MARMA 32. Rajdzie Rzeszowskim 2023, załogę rajdową Stopa/Ślęczka Rally Team wsparli partnerzy: Kerakoll Polska, MTS – TRANS Transport Spedycja, Powiat Wielicki, VoltBox Akumulatory, Apartamenty Czarna Perła Szaflary, QQ Motorsport, Ślęczka Motorsport

Głos24 jest partnerem medialnym Stopa/Ślęczka Rally Team.

fot. Grzegorz Kozera

Polska - najnowsze informacje

Rozrywka