poniedziałek, 1 sierpnia 2022 13:52

[ZDJĘCIA] W Krakowie Męskie Granie zagrało w deszczu. Ale i tak był ogień!

Autor Tomasz Stępień
[ZDJĘCIA] W Krakowie Męskie Granie zagrało w deszczu. Ale i tak był ogień!

Choć przed sobotnim koncertem w ostatni lipcowy przystanek Męskiego Grania pogoda miała fantazję całkiem się zepsuć, nie zniechęciło to fanów, którzy tłumnie zjawili się w Muzeum Lotnictwa w Krakowie. I tego nie żałowali. – Dla kilku mocnych, rockowych aranży warto było moknąć. Był ogień – komentowali w mediach społecznościowych.

– Do tego miejsca mamy szczególny sentyment – mówili przed krakowskimi koncertami Męskiego Grania organizatorzy. – To właśnie na terenie Muzeum Lotnictwa w 2019 usłyszeliśmy fenomenalne koncerty: Bass Astral x Igo, Jamala, Natalii Przybysz, Nosowskiej, Ørganka, O.S.T.R. i Męskie Granie Orkiestra.

I Kraków ten sentyment odwzajemnia, bo mimo że w sobotę pogoda całkiem się popsuła i lało jak z cebra, stawili się tłumnie w Muzeum Lotnictwa. A Kwiat Jabłoni, Igo, Mrozu, WKK czyli  WaluśKraksaKryzys, oraz oczywiście  Męskie Granie Orkiestra 2022 w składzie: Bedoes, Kwiat Jabłoni i Zalewski dali czadu!

–  Było niesamowicie, dużo mocnych brzmień i świetna impreza już od pierwszego koncertu! Nie żałuję ani minuty stania pod sceną przez parę godzin, dla MG zawsze warto – komentowali fani w mediach społecznościowych. – W końcu nie po to czekaliśmy cały rok na koncert, żeby jakaś byle mżawka nas przestraszyła!

Tłumy fanów, które świetnie bawiły się mimo fatalnej pogody zaimponowały także artystom: – Dzisiejszy wieczór nie był łatwy, ale totalnie nam zaimponowaliście... nie dość, że macie power w płucach, to po dzisiejszym wieczorze wiemy, że... NIE JESTEŚCIE Z CUKRU – podsumowali muzycy Męskiego Grania.

Kraków

Kraków - najnowsze informacje