piątek, 17 lutego 2023 22:31

„Jesteśmy zdruzgotani”. Zmarło jedno z pięcioraczków, które przyszły na świat w Krakowie

Autor Joanna Jamróz-Haładyj
„Jesteśmy zdruzgotani”. Zmarło jedno z pięcioraczków, które przyszły na świat w Krakowie

12 lutego w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim przyszły na świat pięcioraczki. Niestety, jedno z nich zmarło.

Zmarł Henry James Clarke - jedno z pięcioraczków, które przyszły na świat 12 lutego w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim. Noworodek żył tylko trzy dni.

Rodzice zamieścili w sieci przejmujące nagranie, a za pośrednictwem szpitala przekazali oświadczenie:

"Oto my. Wciąż tu jesteśmy. Jesteśmy zdruzgotani śmiercią naszego najmłodszego syna. Henry James, mający trzy dni, zmarł 15 lutego. Stało się to nagłe i było to zbyt wiele, by mały Henry sobie poradził.

Żadne nasze poglądy się nie zmieniły. Po czasie smutku, pozostaniemy pozytywni. Wciąż będziemy wspierać naszych 11 dzieci i pomożemy im w zrozumieniu wiadomości o ich bracie Henrym Jamesie. Zapamiętamy małego Henry'ego w naszych sercach, szanując to, że pojawił się w naszym Świecie i dostał imię w świetle lamp. W zaledwie dwa dni stał się gwiazdą na tym Świecie.

Dziękujemy szpitalowi za wszystko, co zrobił do tej pory i za ciągłą opiekę nad pozostałą czwórką naszych dzieci. Nasza wiara i zaufanie do całego Zespołu Medycznego pozostają niezachwiane.

Bycie wybranym na rodziców małego Henry'ego było dla nas prawdziwym zaszczytem. Cieszyliśmy się każdą sekundą, którą mogliśmy z nim spędzić.

Proszę, uszanujcie nasze prawo do opłakiwania go w ciszy, z szacunkiem. Szczegóły jego pogrzebu nie został jeszcze ustalone. Prosimy jedynie o wasze modlitwy.

Mamy 11 wspaniałych dzieci i jednego wspaniałego anioła.

Spoczywaj w pokoju Henry Jamesie".

Przypomnijmy, że dzieci (trzy dziewczynki i dwaj chłopcy) urodziły się przez cesarskie cięcie w 28. tygodniu ciąży.

Czytaj również:

[Wideo] “To nagranie łamie serce”. Rodzice Henry’ego Jamesa zamieścili w sieci przejmujący film
12 lutego w krakowskim Szpitalu Uniwersyteckim przyszły na świat pięcioraczki. Niestety, jedno z nich zmarło. Rodzice pięcioraczków zamieścili w sieci przejmujący film. Zmarł Henry James Clarke. Chłopiec był jednym z pięcioraczków, które przyszły na świat 12 lutego w krakowskim Szpitalu Uniwersytec…
Kraków. “Cuda lubią się powtarzać!” Choć te zdarzają się raz na 52 miliony przypadków. Szpital Uniwersytecki powitał pięcioraczki
Krakowski Szpital Uniwersytecki ponownie przywitał na świecie pięcioraczki. Charles Patrick, Henry James, Elizabeth May, Evangeline Rose Arianna Daisy oraz ich mama czują się dobrze. Szpital Uniwersytecki przekazał w mediach społecznościowych radosną nowinę: > – Już po raz drugi - dzięki staraniom…

Inf.: tvn24.pl

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka