wtorek, 8 października 2019 16:48

Życie bez samochodu. Własnego samochodu.

Autor Artykuł sponsorowany
Życie bez samochodu. Własnego samochodu.

Załóżmy, że musisz gdzieś dojechać autobusem albo pociągiem. Na przykład na drugi koniec Polski. Nie opłaca Ci się jechać autem, ale część trasy (na przykład dojechanie do części miasta albo do wioski) chętnie pokonałbyś autem. Sieciowa wypożyczalnia samochodów zapewnia taką mobilność – możesz wypożyczyć auto (na jeden dzień) w dowolnym miejscu i na dodatek zwrócić je w miejscu zupełnie innym.

INTERFLEET - to usługa, która oferuje wynajem samochodów w różnych sytuacjach, w tym losowych, kiedy Twoje auto ulegnie wypadkowi. Wówczas dostajesz samochód zastępczy.

INTERFLEET to nie tylko szeroki wybór aut osobowych ale również wypożyczalnia aut dostawczych. Plus ubezpieczenie podróży. Oraz plus dostępność usługi na terenie całego kraju.

Wynajem samochodów na rożne okazje

Wynajem krótkoterminowy Rent a Car – korzystasz z auta co najmniej jeden dzień, a maksymalnie miesiąc. Czynsz wynajmu uwzględnia serwis. Do tego sezonowa wymiana opon i cały pakiet usług ubezpieczeniowych oraz rozliczenie szkód komunikacyjnych. Serwis zapewnia także auto zastępcze na czas awarii.

Dla kogo taka usługa? Dla tych, którzy potrzebują samochodu nieregularnie i chcą płacić tylko za czas użytkowania auta.

Wynajem samochodów średnioterminowy – w ramach tej opcji użytkujesz auto od jednego miesiąca do roku. To oferta atrakcyjniejsza finansowo od wynajmu krótkoterminowego, bo im dłuższy okres zobowiązania, tym mniejsza stawka dobowego wynajmu.

Dla kogo taka usługa? Dla tych, którzy chcą zaoszczędzić i preferują stały dostęp do pojazdu.

Awaria, wypadek – jeśli miałeś wypadek z winy innego sprawcy i potrzebne jest ci zastępcze auto bez dodatkowych opłat i z OC sprawcy. W takiej sytuacji otrzymujesz wsparcie profesjonalistów, którym nieobce są kwestie prawne. Którzy pomogą znaleźć odpowiedni serwis naprawczy. To usługa bez limitu kilometrów.

Dla kogo taka usługa – dla tych, których auto zostało uszkodzone i potrzebują samochodu zastępczego.

Auta dostawcze do cięższych zadań – sieciowa wypożyczalnia samochodów oferuje usługę, w ramach której masz do dyspozycji samochody dostawcze. Plus pełną opiekę nad nimi oraz pełen pakiet ubezpieczeniowy. Oraz plus doradztwo co do wyboru najlepszego auta.

Dla kogo ta usługa? Dla tych, którzy potrzebuję większej ilości aut dostawczych, ale nie mają czasu, aby się nimi profesjonalnie zaopiekować. Aby je regularnie serwisować, wymieniać opony.

Bogata flota pojazdów - wynajem samochodów cennik

Sieciowa wypożyczalnia samochodów INTERFLEET oferuje samochody różnego rodzaju i w różnych cenach. Niejedną osobę, która wpisuje w wyszukiwarkę Google hasła typu wynajem samochodów cennik, interesuje koszt wynajmu auta. Ceny zaczynają się od 80 zł za dobę (segment B) w przypadku samochodów osobowych takich jak NISSAN MICRA I RENAULT CLIO.

W ofercie są również samochody z segmentu B+ takich marek jak SUZUKI BALENO i RENAULT CLIO KOMBI w cenie 90 zł za dobę.

W segmencie C są auta kosztujące 120 zł za dobę. Są to samochody: KIA CEED, FORD FOCUS, MAZDA 3, VW GOLF VII. Z kolei w segmencie D znajdziesz auto marki KIA OPTIMA za 165 zł.

Segment D+ oferuje samochody za 180 zł, takie jak: KIA OPTIMA KOMBI, VW PASSAT, VW PASSAT VARIANT, MAZDA 6 KOMBI, MAZDA 6 i KIA OPTIMA.

Odpowiedzią na zapytanie wynajem samochodów cennik są również takie ceny jak: 200 zł za dzień (marka MAZDA CX-5 w segmencie D SUV) oraz 230 zł za AUDI A4 w segmencie DP.

Do wyboru są również takie marki jak: AUDI A4 KOMBI (w segmencie DP+ i w cenie 250 zł za dzień), AUDI A6, MERCEDES KLASA E, BMW 5 (segment E i cena 340 zł za dzień), BMW X5 (segment E SUV i koszt 400 zł), PEUGEOT PARTNER VAN L2 + HAK (segment M i w cenie 120 zł za dobę).

Sieciowa wypożyczalnia samochodów ma również w ofercie auto PEUGEOT BOXER L4H2 (segment P+ i cena 180 zł), VW TOURAN (segment R-7 OS. i cena 200 zł) a także OPEL VIVARO KOMBI (250 zł i segment R-9 OS.).

Motoryzacja - najnowsze informacje