niedziela, 19 grudnia 2021 08:25

Antyszczepionkowcy zaatakowali dom posłanki PO w Kętach. „Nie damy się zastraszyć”

Autor Aleksandra Tokarz
Antyszczepionkowcy zaatakowali dom posłanki PO w Kętach. „Nie damy się zastraszyć”

Wandale zaatakowali posesję posłanki PO Doroty Niedzieli. Zniszczyli płot i elewację. „Tu mieszka zdrajca Polski” - to tylko jeden z napisów, który się tam pojawił. Sytuacja wywołała spory gniew Borysa Budki, który o atak obwinia Konfederację.

Do ataku wandali doszło na posesji należącej do polityk PO Doroty Niedzieli w Kętach w powiecie oświęcimskim. Antyszczepionkowcy zniszczyli ogrodzenie oraz elewację domu czerwoną farbą.

"Kochani jeśli ktoś widział sprawcę który próbuje mnie przestraszyć i zniszczył elewacje i płot mojego domu proszę piszcie. To niedopuszczalne właśnie zawiadomiłam policję. Niestety to musiał być ktoś miejscowy" – napisała na Facebooku poseł Niedziela.

Kochani jeśli ktoś widział sprawcę który próbuje mnie przestraszyć i zniszczył elewacje i płot mojego domu proszę...

Opublikowany przez Dorotę Niedzielą Sobota, 18 grudnia 2021

Do sprawy odniósł się jeden z liderów PO Borys Budka, który o akt wandalizmu oskarżył Konfederację. – Antyszczepionkowi terroryści zniszczyli ogrodzenie posłanki Doroty Niedzieli. Niczym nieuzasadniona agresja i wandalizm, za które współodpowiedzialność ponoszą ludzie pokroju Siarkowskiej, Kowalskiego czy posłowie Konfederacji – stwierdził Borys Budka.

- Tak właśnie kończy się podlewanie benzyną antyszczepionkowego ognia - komentował na Facebooku. - Nie damy się zastraszyć! - dodał.

fot. Facebook/Dorota Niedziela

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje