sobota, 11 stycznia 2020 21:12

Brzesko. Grupa Teatralna GT zaprasza na jubileuszowy koncert

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko. Grupa Teatralna GT zaprasza na jubileuszowy koncert

W sobotę, 25 stycznia, Grupę Teatralną GT pod kierownictwem Agaty Podłęckiej serdecznie zaprasza na koncert jubileuszowy kolęd i pastorałek przygotowany przez działającą przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku

Wydarzenie będzie stanowiło podsumowanie i uczczenie 25 lat dotychczasowej pracy artystycznej Grupy Teatralnej GT oraz wieloletniej współpracy scenicznej i 5 lat poezjowania w PiMBP w Brzesku. Program artystyczny wzbogaci występ gościa honorowego – kabaretu Sprawa Drugorzędna z Miejskiego Ośrodka Kultury w Brzesku oraz wystawa fotografii dokumentującej działalność Grupy Teatralnej GT.

Patronem honorowym wydarzenia jest Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha.

Na koncert zapraszają: Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Brzesku, poetka i animatorka Agata Podłęcka, opiekunka Grupy Teatralnej GT oraz jej współgospodarz ksiądz kanonik Wojciech Werner, proboszcz Parafii Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

Koncert odbędzie się w sobotę, 25 stycznia 2020 r., o godz. 17:00 w Sali Audytoryjnej RCKB w Brzesku. Bezpłatne bilety wstępu dostępne są w Dziale Dorosłych Biblioteki.

Fot. i inf.: UM Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje