piątek, 14 lutego 2020 09:40

Brzesko. Policjant pożegnał się z mundurem

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko. Policjant pożegnał się z mundurem


13 lutego kierownictwo brzeskiej jednostki uroczyście pożegnało asp. sztab. Rafała Kłóska – Zastępcę Dyżurnego, który po 26 latach służby odchodzi na emeryturę.

Odchodzącemu policjantowi słowa uznania i wyrazy wdzięczności przekazał Komendant Powiatowy Policji w Brzesku mł. insp. Bogusław Chmielarz, jego zastępca podinsp. Wacław Daniec oraz kadra kierownicza brzeskiej jednostki. Składając podziękowania kierownictwo życzyło asp. sztab. Rafałowi Kłósce, aby na emeryturze znalazł czas na rozwijanie swoich pasji i zainteresowań.

Rafale, dałeś się poznać jako człowiek otwarty i niezwykle oddany służbie. Dziękujemy za życzliwość i koleżeńską pomoc, na którą zawsze mogliśmy liczyć.

– tymi słowami szef brzeskich policjantów mł. insp. Bogusław Chmielarz w obecności kadry kierowniczej żegnał odchodzącego na emeryturę funkcjonariusza. Komendant w imieniu wszystkich podziękował mu za lata oddanej i pełnej poświęcenia służby, podkreślając przy tym jego optymizm i serdeczność oraz chęć niesienia pomocy innym.

Asp. sztab. Rafał Kłósek przez zdecydowaną większość swojej służby był wzorowym policjantem Wydziału Ruchu Drogowego i profesjonalistą. Mając wielokrotnie styczność z ludzkimi dramatami podczas śmiertelnych wypadków drogowych, zawsze z ogromną empatią i zrozumieniem podchodził do ludzi. Koleżanki i koledzy z pracy zapamiętają go, jako człowieka uśmiechniętego i zarażającego optymizmem, na którego pomoc i wsparcie mogli zawsze mogli liczyć.

Na stronie Komendy znalazły się ich życzenia:

Rafale, dziękujemy za wspólne chwile w służbie, z ogromną przyjemnością będziemy je wspominać. Życzymy, abyś z zapałem realizował swoje pasje i z sympatią powracał myślami do czasu spędzonego w brzeskiej jednostce.

Fot. i inf.: KPP Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje