wtorek, 16 marca 2021 08:04

Brzesko: Trwa kiermasz „Dwójki” dla chorej Oliwki! Sprawdź, jak możesz pomóc

Autor Mirosław Haładyj
Brzesko: Trwa kiermasz „Dwójki” dla chorej Oliwki! Sprawdź, jak możesz pomóc

Brzeska społeczność ruszyła z pomocą dla chorej na nowotwór pierwszoklasistki.

Uczennica 1 klasy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Brzesku (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2) - ośmioletnia Oliwka stanęła do walki z nowotworem złośliwym tkanki łącznej, tkanek miękkich głowy, twarzy i szyi. Chcąc ją wesprzeć duchowo, a jej zrozpaczonych rodziców również finansowo, nauczyciele i inni pracownicy szkoły, rodzice, wolontariusze, stowarzyszenia, właściciele firm, warsztatów, sklepów, osoby indywidualne spoza szkoły, a nawet spoza Brzeska włączyły się w organizację kilku akcji.

Jedną z nich będzie kiermasz ozdób wielkanocnych i rękodzieła ph.”WielkaMOC”. Zachęcamy wszystkich Państwa, aby włączyć się do uwieńczenia tego dzieła serc na rzecz dzielnej wojowniczki Oliwii i przybywać na kiermasz po zakup prac, które wyszły spod rąk zaangażowanych kobiet.

Kiermasz odbywać się będzie przed budynkiem „Dwójki” w Brzesku, ul. Królowej Jadwigi 18 od poniedziałku do piątku 15  - 19 marca w godzinach 11:30 – 16:00, w sobotę 20 marca w godz. 9:00 – 13:00 oraz w niedzielę 21 marca po mszach przy Kościele Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

Inf. i foto: UM Brzesko

Brzesko

Brzesko - najnowsze informacje