czwartek, 17 grudnia 2020 13:59

Bukmacher STS - logowanie krok po kroku

Autor Artykuł sponsorowany
Bukmacher STS - logowanie krok po kroku

Początkujący gracze mogą często mieć wątpliwości co do tego, jak poprawnie, szybko i bez problemu zalogować się do swojego konta na stronie bukmachera STS. Dlatego też dziś, aby rozwiać wszystkie wątpliwości przygotowaliśmy dla was ten poradnik!

Jak zalogować się do konta STS?

Naturalnie aby to zrobić, potrzebujesz tylko podstawowych informacji o koncie - adresu e-mail (albo nick) i ustawionego przez nas hasła. Istnieje kilka sposobów logowania się do usługi STS. Najwygodniej jest wejść na stronę www.sts.pl i wprowadzić dane w prawym górnym rogu ekranu, na którym znajdują się dwa specjalne pola. Pamiętaj że bukmachera zapyta cię zawsze tylko o adres e-mail i hasło – jeśli zapyta o coś więcej, to upewnij się, że nie to na pewno strona sts i zgłoś cały incydent do działu pomocy STS.

Jeśli nie masz konta u STS

Naturalnie jeśli nie masz konta, to możesz je założyć na www.sts.pl, i przy okazji otrzymać darmowy bonus dla nowo zarejestrowanych użytkowników. Oczywiście przed rejestracją warto jednak sprawdzić STS opinie, aby być pewnym wyboru i nie podejmować pochopnych decyzji.

STS to jedyny bukmacher w naszym kraju, który oferuje freebet w wysokości 29 zł za samą rejestrację. Nie ma potrzeby wpłacania własnych pieniędzy, aby otrzymać tego typu bonus i można go wykorzystać do umieszczania kuponów na zarówno w appce jak i na stronie bukmachera. Bonus startowy STS to nie tylko bonus bez depozytu, ale także podwojenie środków przy twoim depozycie. U STS możesz dostać nawet 1200 zł! Zasady otrzymania tego bonusu są bardzo proste - im większy jest twój depozyt, tym większy bonus! J

Nie mogę się zalogować!

Naturalnie czasami normalne zalogowanie się. Jeśli nie logowałeś się przez długi czas, być może zapomniałeś hasła lub adresu e-mail dla swojego konta. Naturalnie przerwy techniczne lub przerwy konserwacyjne są częstsze wśród innych polskich firm bukmacherskich, jednakże u bukmachera STS często są ogłaszane z dużym wyprzedzeniem oraz zazwyczaj nie trwają długo. Naturalnie jeśli nie pamiętasz swojego hasła, możesz je odzyskać w łatwy sposób. Cały proces zajmuje tylko kilka sekund i nie potrzebujemy żadnych specjalnych umiejętności.

Logowanie się do swojego konta w aplikacji STS

Okazuje się, że na urządzeniach mobilnych proces logowania jest jeszcze prostszy. Wszystko dlatego, że wystarczy wprowadzić dane tylko raz, następnym razem możesz zalogować się za pomocą technologii odcisku palca lub Face ID (lub odpowiednika w systemie Android). Obecnie aplikacja STS jest dostępna na iOS i Androida. Możesz go pobrać całkowicie bezpłatnie ze strony www.sts.pl. Dzięki mobilnej wersji aplikacji możesz nie tylko wygodnie umieszczać kupony, ale także sprawdzać statystyki lub bezpłatnie oglądać mecze online!

Opinie o STS i jego serwisie

Cóż, jeśli chodzi o postrzeganie łatwości rejestracji oraz losogowania przez graczy, to opinie są w większości pozytywne. Naturalnie jednak skoro na to nie ma narzekań, to mimo wszystko nadal wielu graczy narzeka na inne rzeczy. Oczywiście pierwszą rzeczą, na którą należy według nich lamentować, jest to, że STS nie zapewnia transmisji komentarza z gry. Oczywiście wiele osób piszących takie komentarze nie zdaje sobie sprawy, że bukmacherzy oferujący darmowe gry swoim klientom po prostu nie zdecydowali się na oferowanie darmowych gier z komentarzami w języku polskim z powodów finansowych. Oczywiście kolejnym zarzutem jest to, że marża bukmachera jest zbyt wysoka, ale straty z powodu niedawnego koronawirusa są nadal zrozumiałe. Dodatkowo, ponieważ bukmacher STS jest tak bardzo obecny na rynku bukmacherskim, to trudno wygrać zakłady. Z drugiej strony gracze chwalą różne opcje wypłat STS, nie wspominając o nagrodach od STS. Ponadto rozwiązania takie jak Betgames STS są bardzo popularne wśród graczy - w rzeczywistości żaden inny legalny buk nie oferuje takich gier karcianych. Standardowo STS zbiera bardzo pozytywne opinie, ponadto nie ma na co narzekać, więc zdecydowanie możemy polecić rejestrację u tego bukmachera.

W końcu STS to największa firma oferująca zakłady bukmacherskie w Polsce. Obecnie jego udział w rynku szacuje się na około 47%. Każdego roku firma przyjmuje dziesiątki milionów lokali, a liczbę stałych klientów szacuje się na ponad 200 tys. W latach 2013-2017 był sponsorem strategicznym Lecha Poznań FC. Od 2017 roku jest głównym sponsorem klubu piłkarskiego Jagiellonia Białystok, a od 2018 roku oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Od lutego 2019 roku STS działa na rynku europejskim, świadcząc usługi w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Norwegii, Islandii, Luksemburgu, Słowenii, Andorze, San Marino i Gibraltarze, Malcie i Łotwie. Dlatego stworzyła bliźniaczą spółkę zależną o nazwie STSbet. Dlaczego jednak o tym piszemy? Otóż to bardzo proste, z racji tego, że jeśli masz ochotę wyjechać za granicę, to zawsze możesz zarejestrować się w STSbet. Pamiętaj jednak, że zasady rejestracji mogą być inne, poza standardowym potwierdzeniem swojego konta oraz podaniem swoich danych osobowych. Wiele zależy od tego, w jakim kraju się aktualnie znajdujesz.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje