środa, 6 września 2023 14:04

Burmistrz Artur Kozioł: Mamy już 1007 podpisów!

Autor Marzena Gitler
Burmistrz Artur Kozioł: Mamy już 1007 podpisów!

1007 podpisów z poparciem dla kandydatury burmistrza Wieliczki Artura Kozioła w nadchodzących wyborach parlamentarnych na posła, zostało zebranych w ciągu zaledwie kilku dni.

W ten sposób mieszkańcy Krakowa i Gmin Metropolii dali wyraz poparcia w wyborach parlamentarnych dla kandydata samorządowego Artura Kozioła burmistrza Wieliczki, członka Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski.

1007 podpisów z poparciem dla kandydatury burmistrza Wieliczki Artura Kozioła w nadchodzących wyborach parlamentarnych na posła, zostało zebranych w ciągu zaledwie kilku dni. W ten sposób mieszkańcy Krakowa i Gmin Metropolii dali wyraz poparcia w wyborach parlamentarnych dla kandydata samorządowego Artura Kozioła burmistrza Wieliczki, członka Ruchu Samorządowego TAK! Dla Polski. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które złożyły swój podpis, co pozwoli mi na udział w wyborach w okręgu krakowskim. Cieszę się, że w ciągu zaledwie kilku dni osiągnęliśmy zakładaną liczbę podpisów osób wspierających, tak aby finalnie na listach poparcia była siódemka, czyli numer mojego miejsca na liście. Wiem, że to początek naszych spotkań. Miejsce siódme na liście jeszcze bardziej motywuje mnie, by przybliżyć się do ,,podium". Pamiętajmy przy tym, że najważniejsze jest to, co zawiera się w haśle: "Nie śpij, bo cię przegłosują". Wolność, demokracja to również nasze autonomiczne wybory, to oddanie głosu. Nasze uczestnictwo w wyborach jest również ciągłym apelem o wzmocnienie wspólnot lokalnych. Będziemy w tych wyborach głośno mówić o samorządności, także w zakresie finansowy, aby móc wspierać mieszkańców w ramach usług społecznych, takich jak: szkoły, przedszkola, żłobki, komunikacja miejska, bezpieczeństwo, czy dbałość o środowisko naturalne - Artur Kozioł burmistrz Wieliczki

Opublikowany przez Artur Kozioł Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Środa, 6 września 2023

- Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które złożyły swój podpis, co pozwoli mi na udział w wyborach w okręgu krakowskim. Cieszę się, że w ciągu zaledwie kilku dni osiągnęliśmy zakładaną liczbę podpisów osób wspierających, tak aby finalnie na listach poparcia była siódemka, czyli numer mojego miejsca na liście. Wiem, że to początek naszych spotkań. Miejsce siódme na liście jeszcze bardziej motywuje mnie, by przybliżyć się do ,,podium". Pamiętajmy przy tym, że najważniejsze jest to, co zawiera się w haśle: "Nie śpij, bo cię przegłosują". Wolność, demokracja to również nasze autonomiczne wybory, to oddanie głosu. Nasze uczestnictwo w wyborach jest również ciągłym apelem o wzmocnienie wspólnot lokalnych. Będziemy w tych wyborach głośno mówić o samorządności, także w zakresie finansowym, aby móc wspierać mieszkańców w ramach usług społecznych, takich jak: szkoły, przedszkola, żłobki, komunikacja miejska, bezpieczeństwo, czy dbałość o środowisko naturalne - mówi Artur Kozioł burmistrz Wieliczki.

Artykuł sponsorowany

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka