wtorek, 31 marca 2020 13:18

Centrum handlowe Nowe Czyżyny

Autor Artykuł sponsorowany
Centrum handlowe Nowe Czyżyny

Centrum handlowe Nowe Czyżyny zostało otwarte w 2002 roku, będąc wtedy jednym z pierwszych tego typu obiektów w Krakowie. Dziś centrum cieszy się ugruntowaną pozycją na krakowskim rynku i nieprzerwanie rozwija się, by zaspokoić wszystkie potrzeby swoich klientów.

Nowe Czyżyny Kraków - czas na zakupy.....

W centrum handlowym mieści się aż 77 sklepów, restauracji i punktów usługowych. Zakupy można zrobić między innymi w sklepach: Big Star, 50 Style, CCC, Diverse, Greenpoint, Modna Pani, Pierre Cardin, Queen, Vistula, Verbrasi, Quiosque, Pawo czy Orsay. Nie brakuje również drogerii - klienci mogą zrobić zakupy w sklepach kosmetycznych oraz perfumeriach: Inglot, Mydlarnia u Franciszka, Rossmann, Douglas.

Nie brak tu sklepów, dla tych, którzy szukają biżuterii - z pewnością znajdą coś odpowiedniego w sklepach jubilerskich. Na szczególną uwagę zasługuje sklep Apart. To właśnie w tym salonie jubilerskim można znaleźć biżuterię, którą zachwycą się nie tylko panie, ale też panowie. Oferta obejmuje biżuterię wykonaną ze srebra, platyny oraz złota, w tym: łańcuszki, bransoletki, kolczyki, zawieszki, broszki, biżuterię modułową: beadsy oraz charmsy.

Zakupy spożywcze można zrobić w wielkopowierzchniowym sklepie Carrefour lub w małych stoiskach proponujących pieczywo - np. Awiteks, Buczek. Carrefour, znana sieć sklepów spożywczych to jeden z największych powierzchniowo sklepów w galerii Nowe Czyżyny. Nic dziwnego, oprócz zakupów spożywczych z powodzeniem można znaleźć tu artykuły przemysłowe, drogeryjne czy chemiczne. Nie brakuje również artykułów tekstylnych, artykułów gospodarstwa domowego czy też małego AGD.

Centrum handlowe Nowe Czyżyny w Krakowie posiada rozbudowaną strefę usługową. Znajduje się tutaj między innymi: apteka, kantor, stoisko bankowe, pralnia czy punkty obsługi klientów różnych sieci telefonii komórkowej.

....czas na odpoczynek!

Zakupy potrafią być wyczerpujące, dlatego w Nowych Czyżynach do odpoczynku w towarzystwie pysznej kawy zapraszają cukiernie: Awiteks, Buczek czy Nakielny. Obiad można zjeść w jednym z punktów strefy gastronomicznej, między innymi w KFC, pizzerii Domino's, restauracji z daniami na wagę Olimp.

Ponadto, centrum handlowe Nowe Czyżyny posiada specjalnie wydzielone strefy relaksu oraz strefę wypoczynkową. Nie mogło zabraknąć również atrakcji dla najmłodszych klientów centrum - to właśnie z myślą o nich przygotowano i wydzielono place zabaw. Warto dodać, że w obiekcie co jakiś czas organizowane są wydarzenia tematyczne i kulturalne, które sprawiają, że cała rodzina może w galerii spędzić czas nie tylko miło, ale też pożytecznie.

Podstawowe informacje.

Centrum Nowe Czyżyny otwarte jest od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21, w niedziele handlowe w godzinach 10-20. Hipermarket Carrefour zaprasza klientów w godzinach 7-22 (poniedziałek-czwartek), 7-23 (piątek-sobota) oraz 9-21 ( niedziela handlowa). Liroy Merlin zaprasza od poniedziałku do soboty w godzinach 6.30-21, a w niedziele handlowe w godzinach 9-20.

Galeria mieści się na ulicy Medweckiego 2. Jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałą częścią miasta, osoby, które chcą dojechać do Centrum korzystając z komunikacji miejskiej mogą zdecydować się na dojazd autobusem ( linie numer 103, 113, 174, 202, 212, 222, 232 - przystanek Rondo Czyżyńskie, linie 129, 142 - przystanek Medweckiego, linia 192 - przystanek Marii Dąbrowskiej) lub tramwajem ( linie 1, 5, 9, 14, 22, 52, 62 - przystanek Rondo Czyżyńskie). Klienci, którzy preferują dojazd samochodem bez problemu znajdą miejsce postojowe na bezpłatnym parkingu, który może pomieścić powyżej 850 samochodów.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje

Rozrywka