środa, 26 czerwca 2024 07:28

Chcesz porozmawiać z Aleksandrem Miszalskim? Prezydent zaprasza na "ławkę dialogu"

Autor Mirosław Haładyj
Chcesz porozmawiać z Aleksandrem Miszalskim? Prezydent zaprasza na "ławkę dialogu"

W czwartek (27 czerwca) o godz. 18.00 w Klubie Sportowym „Opatkowianka” przy ul. Inicjatywy Lokalnej 5 odbędzie się kolejne spotkanie prezydenta Aleksandra Miszalskiego z mieszkańcami na tzw. „ławce dialogu”.

Przed mieszkańcami Krakowa kolejne spotkanie otwarte z prezydentem Aleksandrem Miszalskim - tym razem w Opatkowicach. W czwartek (27 czerwca) o godz. 18.00 w Klubie Sportowym „Opatkowianka” przy ul. Inicjatywy Lokalnej 5 każdy krakowianin będzie mógł zabrać głos i opowiedzieć, co, jego zdaniem, wymaga poprawy lub usprawnienia w Opatkowicach.

Prezydentowi towarzyszyć będą zastępca prezydenta Krakowa Stanisław Kracik oraz dyrektorzy miejskich wydziałów i jednostek.

Jak przekazują urzędnicy „ławka dialogu” ma symbolizować nowe otwarcie się urzędu na mieszkańców.

-Mieszkańcy powinni być bowiem włączani w procesy decyzyjne, zapadające w mieście, bo to oni najlepiej rozumieją specyfikę swojego sąsiedztwa i znają jego bolączki. Z takim właśnie zamierzeniem prezydent Krakowa Aleksander Miszalski wychodzi do nich, aby wsłuchać się w ich głos i wspólnie wypracować rozwiązania zgłaszanych problemów

-przekazuje magistrat.

Inf.: UMK

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka