czwartek, 10 lutego 2022 16:51

Co składa się na okucia do kabin prysznicowych?

Autor Artykuł sponsorowany
Co składa się na okucia do kabin prysznicowych?

Nowoczesne technologie pozwalają nam na realizację nawet najbardziej śmiałych projektów aranżacji wnętrz. Dzięki temu nasze wnętrza zachwycają estetyką i zaskakują funkcjonalnością. Produkcja kabin prysznicowych na wymiar to jeden z licznych przykładów zastosowania nowoczesnych technologii w aranżacji wnętrz. Cieszą się one ogromną popularnością, ponieważ pozwalają na komfortowe urządzenie praktycznie każdej łazienki. Zamawiając kabinę na wymiar często musimy podjąć decyzję w zakresie wyboru okuć. Czym się kierować?

Okucia do kabin prysznicowych

Okucia do kabin prysznicowych to szeroka grupa produktowa, w ramach której jesteśmy w stanie zaopatrzyć się praktyczne we wszystko, co niezbędne do stabilnego montażu kabiny prysznicowej oraz jej bezpiecznego i wygodnego użytkowania. Znajdziemy tu m.in.:

  • systemy umożliwiające montaż szklanych ścian kabiny do ściany łazienki,
  • zawiasy umożliwiające montaż szklanych drzwi,
  • systemy umożliwiające stabilne łączenie ze sobą szklanych elementów,
  • systemy umożliwiające łączenie ze sobą szklanych elementów pod kątem 90 stopni,
  • wsporniki,
  • uchwyty do drzwi.

Okucia do kabin prysznicowych są dostępne w szerokiej gamie wzorów, kolorów i rozmiarów. Tak duże zróżnicowanie oferowanych systemów pozwala na realizację standardowych i nietypowych projektów oraz ich dostosowanie do estetyki wnętrza, w którym będą użytkowane. W ostatnim czasie bardzo dużą popularnością cieszą się czarne, złote i białe kabiny prysznicowe – to rozwiązania, które wyróżniają się szczególną estetyką okuć wykończonych w określonym kolorze. Obok kolorowych okuć na rynku wciąż dostępny jest szeroki wachlarz rozwiązań ze stali nierdzewnej w kolorze srebrnym. Ich wybór to gwarancja trwałości i odporności okuć na szkodliwy wpływ wody, wilgoci oraz detergentów używanych pod prysznicem. Klasyczne okucia ze stali nierdzewnej nie zmieniają koloru, nie tracą właściwości fizycznych i są naprawdę proste w utrzymaniu w czystości.

Gdzie najlepiej sprawdzają się kabiny na wymiar?

Kabiny na wymiar doskonale sprawdzają się w nietypowych pomieszczeniach. Tam, gdzie łazienka jest bardzo długa i wąska kabina na wymiar to doskonały sposób na funkcjonalne zaaranżowanie przestrzeni. Częstym wyborem są również nietypowe kabiny do łazienek zlokalizowanych na poddaszach. Tam, gdzie skos dachu uniemożliwia instalację tradycyjnej kabiny z pomocą przychodzą autorskie projekty, które dzięki dostępności szerokiego wachlarza okuć zachowują pełną funkcjonalność, przy jednoczesnych wysokich walorach dekoracyjnych.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje