wtorek, 23 czerwca 2020 10:25

Czyż te 32 kg mniej nie robi cudownej różnicy?!

Autor Artykuł sponsorowany
Czyż te 32 kg mniej nie robi cudownej różnicy?!

Pewna siebie, uśmiechnięta i totalnie odmieniona. Taką właśnie poznajemy Panią Sylwię w 2020 roku. Jeszcze rok temu jej sylwetka wyglądała zupełnie inaczej. Zapraszamy na wywiad z naszą bohaterką – Panią Sylwią.

Co  Panią skłoniło, aby rozpocząć kurację w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie?

Urodziłam dwójkę wspaniałych dzieci, niestety druga ciąża to był efekt kilkunastu dodatkowych kilogramów, z którymi ciężko było mi się uporać samej. Źle czułam się z nadwagą, była dla mnie problemem w codziennym życiu, ale też bardzo brakowało mi pewności siebie, ciągle czułam się zmęczona i śpiąca. Śledząc metamorfozy na Facebook’u Projekt Zdrowie uzmysłowiłam sobie, że ja też mogę coś zmienić i stać się piękną, zdrową, pewną siebie i pełną energii kobietą dla samej siebie i mojej rodziny.

Jak Pani wspomina pierwsze tygodnie trwania diety?

Na pewno nie mogę powiedzieć, że było łatwo, zwłaszcza z dwójką małych dzieci. Początki były pełne wyrzeczeń, pełne chwil zwątpienia, ale efekty które pojawiały się praktycznie od pierwszych dni kuracji dawały mi ogromną ilość motywacji.

Co cieszyło Panią najbardziej podczas trwania kuracji?

Jak każdą kobietę – ubrania! Poprzez szybkie efekty kuracji i gubienie zbędnych kilogramów z każdym tygodniem w końcu mogłam kupować i nosić rzeczy, które mi się podobały. Nie byłam już ograniczona do kupowania jednego fasonu ubrań.

Co zyskała Pani dzięki wizycie w Projekt Zdrowie?

Na pewno więcej energii, dzięki temu poświęcam się swojej rodzinie i dzieciom w 100%. Zmiana nawyków żywieniowych wniosła dużo więcej radości i siły do mojego życia. Nie czuję zmęczenia, które dokuczało mi praktycznie cały czas zanim zaczęłam kurację. Poprzez utracone kilogramy czuję się pewna siebie, co z kolei wpłynęło również na moje życie towarzyskie. Nie wstydzę się wyjść z domu, wręcz robię to częściej.

Pani Sylwia to niesamowita kobieta - konsekwencja i upór doprowadziły ją do wymarzonego efektu z ciągłym uśmiechem na twarzy!

Jeśli pragniesz zawalczyć o lepszą wersję siebie, zapraszamy do gabinetu Projekt Zdrowie Chrzanów, gdzie doświadczony dietetyk mgr Kamila Kostanek pomoże Ci osiągnąć wymarzone efekty. Oferujemy także możliwość skorzystania z bezpłatnej konsultacji, na której dokonasz analizy składu ciała, a nasz specjalista zaproponuje odpowiednio dopasowaną kurację.

Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin bezpłatnej konsultacji: 790 618 333

Dietetyk Kamila Kostanek


PROJEKT ZDROWIE
- POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

www.projektzdrowie.info

E-mail: chrzanow@projektzdrowie.info

ul. Garncarska 8
32-500 Chrzanów
Tel. +48 790 618 333

Chrzanów - najnowsze informacje