niedziela, 28 stycznia 2024 06:00

Daria Gosek-Popiołek gra razem z WOŚP. Co posłanka wystawiła na licytację?

Autor Patryk Trzaska
Daria Gosek-Popiołek gra razem z WOŚP. Co posłanka wystawiła na licytację?

Finał WOŚP to już tradycja wśród Polaków, którzy poprzez wrzucanie pieniędzy do puszek, czy biorąc udział w licznych licytacjach, wspierają zakup specjalistycznego sprzętu do polskich szpitali. Swoją cegiełkę postanowiła również dołożyć Daria Gosek-Popiołek. Co krakowska posłanka Razem wystawiła na licytację?

Podczas tegorocznego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy wolontariusze będą zbierać pieniądze na zakup sprzętu do leczenia płuc po pandemii dla polskich szpitali. Jak co roku jednak, zbiórka nie kończy się na wrzucaniu pieniędzy do puszek na ulicy. W Internecie już ruszyło kilkaset licytacji, z których dochód zostanie przekazany właśnie na WOŚP.

Swoją cegiełkę do tej niezwykłej akcji charytatywnej postanowiła również dołożyć krakowska posłanka partii Razem, Daria Gosek-Popiołek wraz z Karakterem.

W tym roku polityczka wystawiła na aukcję wspólne wyjście do księgarni Karakter i zakup 5 książek wybranych przez osobę, która wygra  licytację. Wydawnictwo Karakter doda do tej puli 5 wydanych przez siebie  książek, również zgodnie z wyborem zwycięskiej osoby.

– Bardzo  się cieszę, że mogę wesprzeć szczytny cel 32. finału WOŚP, jakim jest  zakup sprzętu do diagnozy i leczenia chorób płuc po pandemii. Czytanie  zawsze było moją pasją i chętnie rozmawiam o książkach, dlatego  zaproponowałam wspólną wizytę w kameralnej księgarni i zakup książek dla  zwycięskiej osoby. Jestem niezwykle wdzięczna Wydawnictwu Karakter i  Księgarni Karakter za entuzjastyczne włączenie się do tej akcji – mówi posłanka.

Licytacja potrwa do 9 lutego.

Link do licytacji -TUTAJ

fot. Daria Gosek-Popiołek/Allegro

Kraków - najnowsze informacje

Rozrywka