Do zdarzenia doszło w środę (28 grudnia) rano w miejscowości Ślemień. Samochód osobowy wjechał w przystanek, przygniatając stojąca na nim kobietę.
Około godziny 8:30 w miejscowości Ślemień służby zostały wezwane do przygniecionej przez samochód osobowy kobiety. Jak wynika z ustaleń, poruszający się ul. Krakowską kierowca samochodu osobowego zjechał z drogi i nagle uderzył w w przystanek. Niestety właśnie tam na autobus czekała kobieta, która w wyniku zdarzenia została przygnieciona przez pojazd.
48-latka z obrażeniami ciała została przewieniona do szpitala. Policja ustaliła, że kierowca był trzeźwy i posiadał wszystkie uprawnienia.
Fot.: Małopolska Alarmowo













![Z lokalnych gór na ogólnopolskie sceny „Must Be The Music”. Historia zespołu, który łączy tradycję z nowoczesnością [WYWIAD]](https://cdn.glos24.pl/2025/05/Kapela-PoPieronie3_w300.webp)


![Takiej inwestycji na Żywiecczyźnie jeszcze nie było… [FOTO]](https://cdn.glos24.pl/2025/02/otwarcie2_w300.webp)


