wtorek, 8 sierpnia 2023 13:32

Eksperci wskazali najpopularniejszą wbudowaną kuchenkę mikrofalową w 2023 roku

Autor Artykuł sponsorowany
Eksperci wskazali najpopularniejszą wbudowaną kuchenkę mikrofalową w 2023 roku

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy zapewniają racjonalne wykorzystanie wolnej przestrzeni w kuchni i często posiadają ciekawszą funkcjonalność niż modele wolnostojące. Najpopularniejszy model tej klasy w E-Katalogu, Samsung NQ5B4313IBK, jest tego doskonałym dowodem.

Kuchenka mikrofalowa do zabudowy NQ5B4313IBK reprezentuje serię 2023 firmy Samsung. Jej stylowe wzornictwo, przyjazny dla użytkownika panel dotykowy i rozbudowana inteligentna funkcjonalność sprawiają, że można ją łatwo zintegrować z wnętrzem nowoczesnej, inteligentnej kuchni.

Konstrukcja

Samsung NQ5B4313IBK jest dwa razy bardziej pojemna niż przeciętna mikrofalówka, a jej pojemność użytkowa wynosi 50 litrów. Wysokość komory wynosi 45 cm, dzięki czemu z łatwością pomieści bardzo duże potrawy, przygotuje obiad dla całej rodziny lub kolację dla grupy znajomych.

W przeciwieństwie do tradycyjnych mikrofalówek, Samsung NQ5B4313IBK nie posiada stołu obrotowego. Taka konstrukcja pozwala na zainstalowanie wewnątrz naczyń nie tylko okrągłych, ale także prostokątnych, na przykład do pieczenia całego kurczaka. Ponadto mikrofalówka bez talerza zużywa mniej energii elektrycznej i działa znacznie ciszej niż konwencjonalne mikrofalówki.

Model NQ5B4313IBK posiada duży panel dotykowy (z funkcją blokady przed dziećmi) oraz podświetlany wyświetlacz LED zapewniający prostą i intuicyjną obsługę. Pomalowane na czarno drzwi mają trzy warstwy szkła, aby zminimalizować straty ciepła podczas gotowania.

Gotowanie

Kuchenka mikrofalowa Samsung NQ5B4313IBK może pochwalić się zestawem 15 programów do automatycznego gotowania popularnych potraw. Dostępny jest również tryb automatycznego rozmrażania, w którym wystarczy podać rodzaj i wagę zamrożonego produktu, a piekarnik sam dobierze potrzebną moc i czas.

Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala na zdalne sterowanie mikrofalówką - z poziomu smartfona lub tabletu z aplikacją Samsung SmartThings. Jest to wysoce funkcjonalna aplikacja, która rozumie potrzeby i preferencje żywieniowe użytkownika, dostosowuje spersonalizowane przepisy i tworzy tygodniowy plan posiłków. Ponadto aplikacja może doradzić najlepszy tryb gotowania dla danej potrawy, a także wybrać danie na podstawie dostępnych składników. Użytkownik może również wprowadzać i zapisywać własne przepisy kulinarne.

Łatwa pielęgnacja

Aby skutecznie wyczyścić kuchenkę mikrofalową Samsung NQ5B4313IBK, można skorzystać z funkcji czyszczenia parą: wystarczy wlać do środka trochę wody i uruchomić tryb czyszczenia, który pomoże rozpuścić zabrudzenia. Następnie wystarczy przetrzeć ściany wilgotną gąbką.

Cena

Według danych portalu porównującego ceny E-Katalog.pl, mikrofalówka do zabudowy Samsung NQ5B4313IBK jest dostępny do zamówienia w ponad 10 sklepach internetowych w Polsce. W chwili pisania tego tekstu jej cena u różnych sprzedawców waha się od 2 400 zł do 2 800 zł.

Finanse i Gospodarka

Finanse i Gospodarka - najnowsze informacje

Rozrywka