czwartek, 26 października 2023 13:12

Fajna "dżaga" mówią... mu. Ten złodziej to prawdziwy hit! [WIDEO]

Autor Norbert Kwiatkowski
Fajna "dżaga" mówią... mu. Ten złodziej to prawdziwy hit! [WIDEO]

Wydało się. Już wiemy kogo Kayah w swojej piosence oskarżała o testosteron. Ten 45-latek zdecydowanie przeszedł grę pt. "dziwni złodzieje".

Mężczyzna od wielu miesięcy na sposób swojego utrzymania wybrał kradzieże. Ale nie można mu odebrać przy tym kreatywności... Pomysłowy złodziej chcąc ukryć swoją tożsamość przed organami ścigania do sklepów chodził w przebraniu i to nie byle jakim… zakładał sukienkę, perukę i ciemne okulary.

Mogłoby się wydawać, że ten misterny plan zmyli policjantów, ci jednak nie dali za wygraną, a 45-latek stanie przed obliczem sądu. Jakby tego było mało mężczyzna jeżdżąc swoim leciwym volkswagenem po stolicy Dolnego Śląska nie stosował się do sądowego zakazu prowadzenia pojazdów.

Intensywna praca oraz szeroko zakrojone czynności operacyjne funkcjonariuszy Wydziału Kryminalnego komendy miejskiej doprowadziły do zatrzymania 45-letniego seryjnego złodzieja sklepowego.

Kamery w jednej z wrocławskich drogerii zarejestrowały sceny niczym z kultowego filmu Stanisława Barei pt. „Poszukiwany, poszukiwana”. 45-latek w czarnej sukience, białych kabaretkach w peruce i ciemnych okularach „przechadza się” alejkami sklepowymi kradnąc co mu wpadnie w ręce.

Za kradzieże oraz jazdę swoim leciwym volkswagenem, pomimo orzeczonego zakazu, grozić mu może kara nawet 5 lat więzienia.

Foto oraz wideo: KPP we Wrocławiu

Małopolska - najnowsze informacje

Rozrywka