środa, 25 stycznia 2023 14:34

Gdy policjanci weszli do jego mieszkania, próbował się ukryć. Kryjówka wyjątkowo ich rozbawiła...

Autor Norbert Kwiatkowski
Gdy policjanci weszli do jego mieszkania, próbował się ukryć. Kryjówka wyjątkowo ich rozbawiła...

Kreatywny jak... złodziej. No nie do końca w tym przypadku, jednak 32-latek za wszelką cenę nie chciał dać się złapać organom ścigania. Gdy kryminalni  z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie weszli do jego mieszkania, mężczyzna ukrył się przed nimi w... schowku na pościel.  

20 stycznia br. funkcjonariusze z Krakowa ustalili, że poszukiwany przez organy  ścigania 32-latek przebywa pod jednym z adresów w Skawinie. Mężczyzna  był poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w  Przemyślu do odsiadki 6 miesięcy pozbawienia wolności za kradzież  tożsamości oraz na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w  Jarosławcu o poszukiwaniu  za przywłaszczenie rzeczy mu powierzonej, za  co z kolei orzeczono mu karę 50 dni pozbawienia  wolności.

Pod ustalonym adresem policjanci zastali  członków rodziny poszukiwanego, którzy poinformowali  funkcjonariuszy,  że 32-latek obecnie „przebywa za granicą w celach zarobkowych”.  Kryminalni jednak nie dali temu wiary i postanowili  dokładnie sprawdzić każdy kąt mieszkania. Okazało się, że stróże prawa  mieli rację, bo poszukiwany był na miejscu i starannie się ukrył przed  nimi w… łóżku, w schowku na pościel.

32-latek został przez policjantów  zatrzymany, osadzony w policyjnej celi, a kolejnego dnia doprowadzony do  zakładu karnego, gdzie spędzi wcześniej zasądzoną karę prawie 8  miesięcy pozbawienia wolności.

Inf: KPP w Krakowie Fot: zdjęcie poglądowe/policja

Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje