poniedziałek, 25 maja 2020 12:52

Gdzie kupić portfel męski skórzany?

Autor Głos 24
Gdzie kupić portfel męski skórzany?

Męski, skórzany portfel jest jak czerwona szminka dla kobiety. Jest wizytówką, przedmiotem używanym codziennie i niezbędnym. Elegancki portfel to obowiązkowy punkt w garderobie każdego współczesnego mężczyzny. Gdzie kupić najlepszy pod każdym względem - estetyczności, użyteczności, wygody, trwałości, jakości i ceny?

Portfel jest wizytówką każdego mężczyzny. Najczęściej kupowany jest na prezent dla chłopaka, męża, brata czy ojca, ale warto kupić go również dla siebie, zwłaszcza, gdy nasz jest już poniszczony. To prawda, przyzwyczajamy się do naszego portfela i często nie zauważamy, że jest brudny, uszkodzony i już nieestetyczny. Jednak portfel świadczy o nas. Wyjmujemy go, gdy płacimy za kolację na randce, wkładamy do niego wizytówki na spotkaniach biznesowych. Powinien więc być czysty i zadbany. A ponieważ używamy go codziennie, trzeba go też co jakiś czas wymienić na nowy.

Jaki portfel wybrać?

Biznesmen w garniturze dużo straciłby ze swej pozycji, gdyby w drogiej restauracji wyjął z marynarki sportowy portfel na rzepy. Dlatego trzeba dobrze zastanowić się nad wyborem portfela. Sportowy może pasować do osoby, która faktycznie uprawia sport albo często chodzi w dresie. Jeżeli decydujemy się na model uniwersalny, możemy wybrać klasyczny męski portfel skórzany casualowy, a dla osoby zajmującej stanowisko kierownicze odpowiedni będzie wykonany z dobrej jakości skóry, męski portfel skórzany klasy premium.

Portfel wart swojej ceny

Co zrobić, by wybrany przez nas portfel nie popruł się po kilku tygodniach użytkowania? Wybrać produkt sprawdzonej i polecanej marki, która gwarantuje jakość wykonania. W portfelu przede wszystkim ważna jest dobrej jakości skóra, najlepiej bydlęca lub bawola. Może to być skóra licowa, polerowana i delikatnie połyskująca - najlepsza na eleganckie portfele typu premium.

Można wybrać portfel ze prawdziwej skóry matowej, o gładkiej fakturze, posiadające tzw. jarzmo skórzane, czyli naturalne drobne zagięcia, pajączki czy inne drobne ślady, które świadczą o autentyczności, a zarazem sprawiają, że każdy portfel jest wyjątkowy.

Najlepszej jakości portfele są szyte ręcznie i oznaczone hand made. Mają podwójne lub pojedyncze szwy. Każdy z nich powinien być odpowiednio zabezpieczony przed popruciem i starannie wykończony.

Portfel bezpieczny i praktyczny

Jeśli zależy nam na dodatkowym zabezpieczeniu zawartości portfela, warto wybrać model zapinany na zatrzask. To praktyczne, zwłaszcza, gdy w naszym portfelu przechowujemy nie tylko karty i dowód osobisty, ale również prawo jazdy i dowód rejestracyjny pojazdu, czy inne ważne dla nas dokumenty. Zapięcie skutecznie chroni przed przypadkowym otwarciem i ewentualnym zgubieniem zawartości, oraz trzyma całość w ryzach.

Alternatywą są bardzo popularne portfele bez zapięcia, które są dopasowane do kieszeni. Ciekawym rozwiązaniem jest dołączony do portfela łańcuszek, które można przypiąć do szlufki spodni. Stosuje się go zwłaszcza w modelach specjalnie przygotowanych dla motocyklistów.

Praktyczną nowinką są też umieszczone w portfelu zabezpieczenia blokadą antykradzieżową RFID. Chroni ona karty zbliżeniowe przed nieautoryzowanym dostępem do danych na nich zawartych. Ukryta w portfelu blokada fal RFID uniemożliwia atak skimmerski i ochroni nasze konto przed kradzieżą.

portfel męski skórzany

Jaki model portfela wybrać?

Portfel, oprócz tego, że powinien się podobać, musi być funkcjonalny. Ilość kieszeni, kieszonek i schowków powinna być na tyle duża, żeby w żadnej z nich nie trzeba było upychać dwóch lub większej ilości kart.

Możemy wybrać męski portfel skórzany model kwadratowy lub prostokątny, składany podwójnie lub potrójnie. Jeśli kupujemy go dla siebie, warto wybrać taki, który idealnie dopasuje się do kieszeni naszych ulubionych jeansów albo kieszeni w marynarce.

Zanim zdecydujemy się na konkretny model, sprawdźmy co faktycznie chcemy i powinniśmy mieć przy sobie. Policzmy karty płatnicze i karty wstępu do biura czy siłowni. Wybierzmy taki model, który ma odpowiednią ilość kieszonek. Jeśli jesteśmy kierowcą, praktyczną rzeczą jest przegródka z przezroczystą szybką na prawo jazdy i dokumenty wozu.

Portfel na prezent

Jeśli kupujemy portfel na prezent, warto wybrać produkt z oryginalnym firmowym opakowaniem. Większość męskich portfeli skórzanych sprzedawanych jest z eleganckim pudełkiem. Tak zapakowany zrobi jeszcze większe wrażenie.

Gdzie kupić najlepszy męski portfel skórzany?
Wiele osób na forach internetowych pyta, gdzie kupić męski portfel skórzany. Praktyczne, trwałe i eleganckie portfele skórzane oferuje marka z Podkarpacia Kochmanski Studio Kreacji, a pełną ofertę portfeli dla każdego i na każdą kieszeń znajdziemy w sklepie internetowym Skorzany.com.

Styl Życia

Styl Życia - najnowsze informacje