środa, 20 listopada 2019 09:13

Gmina Oświęcim: Ofiar Faszyzmu i Męczeństwa Narodów całkowicie zamknięte dla ruchu!

Autor Anna Piątkowska-Borek
Gmina Oświęcim: Ofiar Faszyzmu i Męczeństwa Narodów całkowicie zamknięte dla ruchu!

UWAGA! Dwie ulice całkowicie zamknięte dla ruchu.

Ul. Ofiar Faszyzmu całkowicie zamknięta dla ruchu na skrzyżowaniu i w okolicy skrzyżowania z ul. Jakubowskiego. Zamknięcie spowodowane jest całkowitą przebudową skrzyżowania ul. Ofiar Faszyzmu z ul. Jakubowskiego.

Ul. Męczeństwa Narodów całkowicie zamknięta dla ruchu w miejscu przecięcia się z historycznymi torami. Zamknięcie spowodowane jest przebudową przejazdu kolejowego oraz budową skrzyżowania ul. Męczeństwa Narodów z nowobudowaną drogą odbarczającą.

Zamknięcie ulic potrwa do 30 listopada 2019 roku.

Związane jest to z dokończeniem realizacji zadania pt. „Zapewnienie ciągłości ruchu oraz bezpieczeństwa na drodze odbarczającej w ramach zadania inwestycyjnego pn. „Budowa drogi odbarczającej (odnoga ul. Ofiar Faszyzmu drogi powiatowej K1877 dawnej 04 104) usytuowanej na przedpolu Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau w Brzezince”.

Dojście do Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau II w Brzezince dla odwiedzających zapewnione jest z Parkingu (przy ul. Męczeństwa Narodów) ul. Czernichowską. Bezpośredni dojazd do Państwowego Muzeum Auschwitz-Birkenau II w Brzezince (pod Bramę Śmierci w Birkenau) możliwy jest tylko od strony ul. Ostatni Etap.

Źródło: UG Oświęcim

Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje