piątek, 15 marca 2024 11:09

Jacek Karnowski z wizytą w Wieliczce. Udzielił poparcia Arturowi Koziołowi

Autor Patryk Trzaska
Jacek Karnowski z wizytą w Wieliczce. Udzielił poparcia Arturowi Koziołowi

Poseł Koalicji Obywatelskiej i były prezydent Sopotu Jacek Karnowski spotkał się w Wieliczce z burmistrzem Arturem Koziołem. Wieloletni samorządowiec wyraził poparcie dla Burmistrza Wieliczki oraz kandydatów jego ugrupowania, podkreślając ogromne doświadczenie obecnego włodarza Wieliczki.

Doświadczony samorządowiec, wieloletni prezydent Sopotu, obecnie poseł na sejm RP, założyciel Ruchu Samorządowego Tak! dla Polski. W Wieliczce spotkał się z gospodarzem miasta, również współzałożycielem Ruchu Samorządowego Tak! dla Polski - Arturem Koziołem oraz członkami jego Komitetu Wyborczego, startującymi w wyborach do Rady Miasta, a także kandydatami do Rady Powiatu i Województwa Małopolskiego.

Wieloletni Prezydent Sopotu wyraził poparcie dla Burmistrza Wieliczki oraz kandydatów jego ugrupowania, podkreślając ogromne doświadczenie w pracy samorządowej wszystkich uczestniczących z tego komitetu w wyborach.

W spotkaniu również uczestniczyli założyciele Komitetu Wyborczego Wyborców Porozumienie Samorządowe. Łukasz Sadkiewicz , Pełnomocnik Komitetu przedstawił kandydatów do rady powiatu Wielickiego.

Burmistrz Niepołomic, Roman Ptak przypomniał jak ważne jest uczestnictwo w wyborach. Z kolei Michał Hebda - kandydat na Burmistrza Niepołomic zaprosił w imieniu Komitetu wszystkich mieszkańców do głosowania 7 kwietnia.

Artykuł sponsorowany

fot. Artur Kozioł - Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka

Wieliczka

Wieliczka - najnowsze informacje

Rozrywka