środa, 28 lipca 2021 08:51

Jak powiększyć penisa w sposób naturalny?

Autor Artykuł sponsorowany
Jak powiększyć penisa w sposób naturalny?

Wielu mężczyzn niezadowolonych z rozmiaru swojego penisa szuka naturalnych i mało inwazyjnych sposobów na jego powiększenie.

Przez długi czas jedyną możliwością były zabiegi chirurgiczne obarczone dużym ryzykiem powikłań. Dziś mężczyźni do wyboru mają nie tylko metody z użyciem skalpela ale także tabletki na powiększenie penisa na bazie naturalnych składników, pompki próżniowe oraz ekstendery.

Do metod naturalnych możemy zaliczyć także zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, który jest całkowicie biodegradowalny a sam zabieg jest mało inwazyjny. Minusem wypełnienia członka kwasem hialuronowym jest jego wysoka cena sięgająca nawet kilku tysięcy złotych.

Jakie metody powiększania członka są warte uwagi?

Tabletki na powiększenie penisa

Tabletki na bazie naturalnych ziołowych składników cieszą się stale rosnącą popularnością. Spowodowane jest to przede wszystkim niską ceną kuracji i niezwykle prostym stosowaniem.

Przeprowadzenie kuracji z wykorzystaniem suplementów diety polega na przyjmowaniu 1-2 kapsułek o dowolnej porze dnia.

Mechanizm działania tego typu preparatów opiera się na działaniu rozszerzającym naczynia krwionośne, co pozwala na przedostanie się większej ilości krwi do penisa. Według producentów, systematyczne stosowanie produktów prowadzi do stopniowego wzrostu i podziału ciał jamistych, a tym samym do zwiększenia masy penisa na całej jego powierzchni.

Stosowanie suplementów w formie tabletek u zdrowych osób wydaje się być całkiem bezpieczne gdyż do ich produkcji wykorzystano wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego, bez szkodliwych syntetycznych dodatków.

Oczywiście należy upewnić się czy nie występuje u nas nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu, a także czy nasz stan zdrowia pozwala nam na jego bezpieczne stosowanie.

Dostępne na rynku tabletki nie różni się od siebie schematem działania, różnią się natomiast jakością surowców, składem, ilością poszczególnych substancji, ceną, niektóre produkty objęte są również gwarancją zwrotu pieniędzy.

Jeśli nie wiesz które preparaty są warte uwagi, pomocą mogą służyć nam rankingi tabletek na powiększenie penisa tj. np. https://sizemed.pl/tabletki-na-powiekszenie-penisa/. Autorzy porównali ze sobą kilka dostępnych na rynku produktów, ich ceny, skład, wyróżnili także dostępne promocje.

Pompki do penisa

Działanie pompek do penisa jest zbliżone do omawianych wcześniej tabletek. Dzięki zastosowaniu pompek próżniowych do penisa dociera wzmożona ilość krwi, dochodzi również do mikrouszkodzeń w obrębie tkanek penisa.

Systematyczne stosowanie tego typu urządzeń, według producentów prowadzi do wzrostu rozmiaru członka nawet o kilka centymetrów. Dotyczy to zarówno długości jak i obwodu penisa.

Pompki zalecane są również przez niektórych seksuologów tym mężczyznom u których występują problemy z osiągnięciem erekcji. Pompki mogą być wykorzystane więc zarówno w celu uzyskania wzrostu penisa jak i wzmocnienia erekcji przed planowanym stosunkiem.

Minusem tego typu produktów jest konieczność ich codziennego stosowania przez około 15-30 minut.

Ekstendery

Działanie ekstenderów bazuje na zasadzie trakcji, czyli poddawania penisa długotrwałemu rozciąganiu w trakcie którego dochodzi do namnażania się komórek. Ekstendery mogą być również pomocne przy niwelowaniu skrzywień członka. Niestety bardzo dużym minusem jest konieczność noszenia urządzenia nawet przez kilka godzin dziennie, na co mało który mężczyzna może sobie pozwolić.

Kwas hialuronowy

Zabiegi wstrzykiwania pod skórę kwasu hialuronowego dają natychmiastowe efekty. Jest to niewątpliwie ogromna zaleta tego typu metod, niestety koszt zabiegu może sięgnąć kilku tysięcy złotych, co sprawia, że niewielu panów może sobie na taki zabieg pozwolić.

Musimy również pamiętać o kilku rzeczach. Kwas hialuronowy jest w pełni biodegradowalny, oznacza to że w ciągu dwóch lat rozmiar penisa może wrócić do poziomu wyjściowego.

Dodatkowo, powiększeniu ulega grubość penisa bez wzrostu długości, co prawda długość członka ulega powiększeniu ale tylko w stanie spoczynku a nie erekcji.

Podsumowanie

Jeśli zależy nam na gwarancji zwiększenia rozmiaru członka, najlepszym wyborem może okazać się wykonanie zabiegu polegającego na wstrzyknięciu kwasu hialuronowego.

Jeśli jednak cena zabiegu jest dla nas zbyt wysoka, możemy skorzystać z innych metod w bardziej przystępnych cenach jak tabletki na powiększanie penisa, pompki lub ekstendery.


Źródło: https://sizemed.pl/jak-powiekszyc-penisa/

Zdrowie i Uroda

Zdrowie i Uroda - najnowsze informacje