wtorek, 21 listopada 2023 15:11

Jak wybrać idealny prezent dla majsterkowicza? Oto najlepsze propozycje

Autor Artykuł sponsorowany
Jak wybrać idealny prezent dla majsterkowicza? Oto najlepsze propozycje

Grudzień to miesiąc, w którym szczególnie dbamy o naszych bliskich, między innymi obdarowując ich prezentami. Pierwszą okazję do tego mamy już 6 grudnia. Prezent na mikołajki jest trafiony, jeśli cieszy nie tylko obdarowanego, ale również osobę, która ten prezent wybrała. Każdemu z nas sprawia przyjemność patrzenie na radość innej osoby z wybranego przez nas prezentu. Jak dobrać trafiony prezent dla ukochanego chłopaka i mężczyzny? Przedstawiamy 5 propozycji na wyjątkowy i użyteczny prezent w różnych cenach.

Wkrętarka akumulatorowa, czyli jak znaleźć idealne narzędzie dla majsterkowicza?

Wkrętarka akumulatorowa to narzędzie bardzo przydatne na co dzień dla zaprawionego majsterkowicza, budowlańca i nie tylko. Warto jednak zwrócić uwagę na kilka szczegółów, aby prezent stał się jeszcze bardziej trafiony. Wybierając wkrętarkę, warto wybrać taką, która ma jak najwyższy moment obrotowy (Nm), a do tego w zestawie dobrze, jeśli znajdują się 2 akumulatory. Cena wkrętarki godnej uwagi zaczyna się od 300 zł za zestaw.

Świetny sprzęt do remontów i napraw sprzętów domowych

Zakrętarka lub klucz udarowy, narzędzie, które świetnie dopełnić wcześniej omówioną wkrętarkę. W przeciwieństwie do wkrętarki zakrętarka lub klucz udarowy są bezpieczne dla śrub i nakrętek przez ich sposób działania, dzięki czemu nie dochodzi do ich zniszczenia. Dodatkowo lepiej sobie radzą z zapieczonymi śrubami. Niemniej, zakrętarki i klucze udarowe nie nadają się do wiercenia. Czym różni się zakrętarka od klucza udarowego? To proste, zakrętarka udarowa jest mniejsza, zwykle wyposażona jest w uchwyt 6-kątny na bity i służy do pracy ze śrubami. Świetna do majsterkowania, remontów i napraw sprzętów domowych. Klucz udarowy cechuje się większym momentem obrotowym od zakrętarki udarowej, ma 4-kątny uchwyt i służy do pracy z większymi śrubami i nakrętkami. Świetnie sprawdzi się w pracy przy samochodzie. Cena zakrętarki udarowej średniej półki zaczyna się od 400 zł, natomiast klucz udarowy z tej samej półki to koszt od 600 zł.

Rozwiązanie dla każdego

Szafka, skrzynka, pas i kieszeń narzędziowa. Każdy użytkownik narzędzi prędzej czy później będzie zmuszony do organizacji swoich mniejszych i większych skarbów. Nawet jeśli bliska nam osoba już posiada któreś z wcześniej wymienionych organizerów, nie pogardzi innym. Szafka narzędziowa zwykle sprawdzi się u osób posiadających bardzo dużą ilość narzędzi. Cena takiej szafki zaczynają się od 600 zł. Skrzynka narzędziowa przyda się u każdej osoby posiadającej narzędzia od budowlańca, przez monterów na majsterkowiczach kończąc. Cena skrzynki są zróżnicowana i zależy od wielkości, ilości przegród oraz materiału, z jakiego jest wykonana. Cena zaczyna się od 50 zł za małą plastikową skrzynkę natomiast duża skrzynka metalowa z wygodnymi szufladami to już koszt od 400 zł. Innym rozwiązaniem jest kieszeń lub pas narzędziowy, które świetne sprawdzą się u budowlańców, elektryków i majsterkowiczów. Ceny zaczynają się od 50 zł.

Praktyczny prezent na mikołajki i święta

Latarka czołowa to bardzo praktyczny gadżet, który sprawdzi się przy pracach remontowo-budowlanych, majsterkowaniu, podróżach górskich i podczas codziennych czynności. Szerokie zastosowanie latarki czołowej powoduje, że to świetny prezent dla każdego. Warto zwrócić uwagę na gamę latarek czołowych marki Mareld, które będą służyć bliskiej nam osobie przez długi czas.

Zestaw narzędziowy dla każdego domowego majsterkowicza: Kluczowe elementy i różnorodność cenowa

Zestaw narzędzi to idealne rozwiązanie dla każdego mężczyzny. Niezastąpiony w każdym domu. Warto, żeby w zestawie narzędziowym znalazły się grzechotka ¼”, ½”, klucze i bity nasadowe różnego typu i przedłużki. Świetnie, jeśli w walizce z takim zestawem znajdziemy kombinerki, przecinaki, klucze proste i inne. Cena takich zestawów jest bardzo zróżnicowana, małe zestawy kupimy już w cenie od 90 zł, duże w walizce od 300 zł, natomiast bogate w elementy zestawy w szafce to koszt od 1000 zł.

Wszystkie z tych propozycji i znacznie więcej, w najlepszych cenach znajdziesz w marketach Ramex w Nowym Sączu i Piwnicznej-Zdrój. W Ramex znajdziesz narzędzia, akcesoria, odzież BHP, materiały budowlane i remontowe, elementy wyposażenia wnętrz i wiele innych. Składy budowlane Ramex znajdziesz w Krakowie, Rzeszowie, Koninie, Nowym Sączu, Nowym Targu, a także na Słowacji w Preszowie.
http://www.ramex.pl/

Artykuł sponsorowany

Nowy Sącz

Nowy Sącz - najnowsze informacje

Rozrywka