sobota, 8 lutego 2020 14:15

Jubileusz Orkiestry Dętej przy OSP w Męcinie

Autor Marzena Gitler
Jubileusz Orkiestry Dętej przy OSP w Męcinie

W niedzielę 26 stycznia w Kościele pw. Św. Antoniego w Męcinie odbył się Jubileuszowy Koncert z okazji 10 – lecia Orkiestry Dętej działającej przy OSP w Męcinie.

- Jubileusz 10-lecia jest okazją podsumowania minionych lat budowania wspólnoty opartej na tradycji i kulturze muzycznej. Dziękuję za zaangażowanie swojego czasu i serca, a także kształtowanie talentów i wzbudzanie pasji w członkach Orkiestry. Raz jeszcze życzę, aby kolejne lata przyniosły Wam wiele sił, niegasnącego zapału oraz radości czerpanej ze zdobywanych osiągnięć – gratulował i życzył Starosta Limanowski.

Przypomnijmy, że Orkiestra powstała przy OSP w Męcinie w 2010 roku. Na swoim koncie ma już liczne nagrody, a wśród nich: II miejsce na XVIII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych w Laskowej, I miejsce na XVIII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych w Laskowej, WYRÓŻNIENIE I stopnia na 41 Finale Echo Trombity w Nowym Sączu, I miejsce w XVII Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, II miejsce w XVI Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, II miejsce w XV Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych, I miejsce w Paradzie Orkiestr Dętych w Laskowej oraz III miejsce w XIV Powiatowym Przeglądzie Orkiestr Dętych.

Inf. Powiat Limanowski, foto. ks. Antoni Piś

Limanowa - najnowsze informacje