środa, 25 sierpnia 2021 12:19

Kabaret, gwiazdy disco polo i dyskoteka do późnych godzin nocnych. Zbliżają się Dni Krzeszowic 2021

Autor Aleksandra Tokarz
Kabaret, gwiazdy disco polo i dyskoteka do późnych godzin nocnych. Zbliżają się Dni Krzeszowic 2021

Dni Krzeszowic to impreza, która wśród mieszkańców gminy cieszy się niezwykłą popularnością. Teraz, po kilku latach przerwy, powraca. I to z niezłym przytupem. Na scenie pojawi się między innymi kabaret OTTO czy discopolowy zespół MIG. Będzie też dyskoteka.

Burmistrz Gminy Krzeszowice oraz Dyrektor Centrum Kultury i Sportu w Krzeszowicach zapraszają na Dni Krzeszowic 2021. Start imprezy już w najbliższy piątek, 27 sierpnia. Wydarzenie wystartuje o godzinie 18. Za poprowadzenie imprezy odpowiedzialny będzie NORBI. O 19 na scenie pojawi się zespół DEJW. O godzinie 20 widzów rozgrzeje DJ PITER z Disco Laser Party. O 23 zagra gwiazda disco polo – zespół MIG. Dyskoteka potrwa tego dnia do godziny 2 w nocy.

A w sobotę, 28 sierpnia, powtórka z rozrywki. Ten dzień stanie pod znakiem śmiechu – o 17 na scenie pojawi się kabaret Stań Tutaj. Już dwie godziny później, o godzinie 19 widzów rozbawi kabaret OTTO. O 20 scenę rozgrzeje zespół góralski SPASY. O 21 rozpocznie się dyskoteka, która tego dnia potrwa do godziny 1.

Dodatkowymi atrakcjami będzie wesołe miasteczko oraz zjazd food trucków. Władze gminy, w związku ze stanem epidemii, proszę o stosowanie się do zapisów Regulaminu Imprezy.

Dni Krzeszowic 2021 / fot. UG Krzeszowice
Powiat krakowski

Powiat krakowski - najnowsze informacje