wtorek, 10 listopada 2020 10:08

Kęty. Nie zauważył ronda…więc przez nie przejechał. Co grozi mężczyźnie?

Autor Wiktoria Mitura
Kęty. Nie zauważył ronda…więc przez nie przejechał. Co grozi mężczyźnie?

W nocy w Bielanach doszło do kolizji. 27-latek prowadząc auto nie zauważył ronda, więc przejechał je na wprost. Na dodatek okazało się, że jest pijany. Grozi mu m.in. do dwóch lat pozbawienia wolności.

Dziś w nocy w Bielanach na ul. Kęckiej doszło do kolizji drogowej. Policjanci dojeżdżając na miejsce zauważyli uszkodzoną latarnię, znaki drogowe, rondo oraz stojący w zatoczce autobusowej samochód, obok którego stało dwóch mężczyzn.

Okazało się, że 27-latkowie, mieszkańcy Śląska, byli nietrzeźwi. Kierowca stwierdził, że nie zauważył ronda, więc przejechał je na wprost.

Za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka kara grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Zobacz też:

Kęty. Mammobus przyjedzie pod Dom Kultury!
Warto skorzystać z nadarzającej się okazji i zrobić niezbędne badania w mobilnej pracowni mammograficznej LUX MED., która pojawi się w Kętach w czwartek 26 listopada br., w godzinach od 10.00 do 16.00, przy Domu Kultury, ul. Żwirki i Wigury 2a. LUX MED kontynuuje wykonywanie bezpłatnych badań mammo…
Oświęcim

Oświęcim - najnowsze informacje