środa, 10 marca 2021 10:41

Książka o seksie hitem w księgarni Rydzyka

Autor Norbert Kwiatkowski
Książka o seksie hitem w księgarni Rydzyka

Książka autorstwa ojca Ksawerego Knotza oraz Krystyny Strączek "Seks jest boski, czyli erotyka katolika" została wyprzedana w internetowym sklepie Lux Veriatis należącym do ojca Rydzyka. Poradnik cieszył się ogromną popularnością przed samym Dniem Kobiet.

Dzieło znanego ojca Ksawerego Knotza oraz autorki powieści o niepełnosprawnych dzieciach Krystyny Strączek pojawiło się w 2010 roku i zostało wydane przez wydawnictwo Znak.

Książka znalazła się w ofercie sklepu fundacji Lux Veritatis, na czele której stoi ojciec Tadeusz Rydzyk i jak widać - ma się świetnie. Przy opisie produktu na stronie internetowej obecnie widnieje komunikat: "Produkt niedostępny, dostawa wkrótce".

Autorzy w swoich rozważaniach przedstawiają tezy, w których nie mają żadnych blokad. W opisie spotykamy się m.in. z fragmentem: "Nieprawdą jest, że katolik może to robić wyłącznie pod kołderką i po ciemku". Pojawiają się również odniesienia do antykoncepcji.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu ojciec Rydzyk wraz ze swoimi braćmi promował inną książkę skierowaną głównie do młodzieży, w której można znaleźć mnóstwo nawiązań do seksu. Mowa o "Kształceniu charakteru" z 1946 r. Kie

Info: onet.pl

Foto: cr/vt

Polska

Polska - najnowsze informacje