wtorek, 30 sierpnia 2022 12:06

Myślenicka Scena Letnia zakończyła wakacyjną trasę

Autor Patryk Trzaska
Myślenicka Scena Letnia zakończyła wakacyjną trasę

W wakacyjnym czasie podobnie jak przed rokiem, Urząd Miasta i Gminy Myślenice zorganizował trzy familijne pikniki na terenach wiejskich. Myślenicka Scena Letnia zawitała do Borzęty, Zawady oraz Krzyszkowic. Emocji nie zabrakło.

- Przystanki naszej Myślenickiej Sceny Letniej w ubiegłe wakacje cieszyły się dużym zainteresowaniem mieszkańców i właśnie przez to zdecydowaliśmy się kontynuować ten projekt. Trasę objazdową rozpoczynamy czerwcowymi Wiankami, przygotowywanymi we współpracy z Myślenickim Ośrodkiem Kultury i Sportu, a następnie na terenach wiejskich - w tym roku w Zawadzie, Borzęcie i w Krzyszkowicach - wspólnie bawiliśmy się na rodzinnych piknikach. Dziękuję wszystkim za udział w tych wydarzeniach, ale też tym, którzy przyczynili się do zapewnienia atrakcyjnego programu i sprawnej organizacji imprez - mówił burmistrz Myślenic, Jarosław Szlachetka.

Podczas każdego z wydarzeń mieszkańcy tłumnie zbierali się na pikniku i wzięli udział zarówno w atrakcjach, animacjach i loteriach, jak również w koncertach oraz występach na żywo takich jak pokazy iluzji, czy pokazy kaskaderskie.

Zwieńczeniem pikniku była potańcówka z DJ-em dla nieco starszej społeczności. Spotkania z Myślenicką Sceną Letnią były możliwością do integracji międzypokoleniowej, w programie przygotowanym na pikniki przez JDC Agency Andrzeja Starowicza znalazły się pozycje zarówno dla najmłodszych, jak również nieco starszych i najstarszych mieszkańców.

W organizację wszystkich wydarzeń aktywnie włączyły się lokalne organizacje oraz druhowie Ochotniczych Straży Pożarnych, to był z pewnością dobry czas dla mieszkańców tych miejscowości. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu wiele wskazuje na to, że w przyszłym roku wakacyjna trasa objazdowa wzbogaci się o kolejne miejscowości wiejskie na terenie Gminy Myślenice.

fot./inf. UM Myślenice

Myślenice - najnowsze informacje

Rozrywka