poniedziałek, 28 lutego 2022 12:44

Nagrzewnice gazowe EOLO firmy Systema Polska

Autor Artykuł sponsorowany
Nagrzewnice gazowe EOLO firmy Systema Polska

Na wybór właściwego ogrzewania obiektu wielkokubaturowego wpływ ma kilka czynników. Często konieczne jest uwzględnienie wielu argumentów i potrzeb partnerów, którzy zaangażowani są w inwestycję, w tym projektanta, inwestora oraz użytkownika. Priorytetem dla projektanta będą wszelkie normy, które musi spełniać obiekt. Normy, które określają parametry, takie jak temperatura, która ma utrzymywać się w pomieszczeniach wielkokubaturowych w zależności od funkcji jaką spełnia dany obiekt. Osiągi zainstalowanych urządzeń muszą pozostawać w zgodzie z kryteriami zawartymi w wytycznych UE (Dyrektywa UE). Inwestora, poza otrzymaniem budynku spełniającego normy i wymagania, interesują kwestie takie jak stopa i czas zwrotu z inwestycji. Priorytetem dla osób związanych z eksploatacją obiektu będą z kolei koszty tej eksploatacji, żywotność urządzeń czy też dostępność części zamiennych. Odpowiedzią na potrzeby różnych grup interesantów są nagrzewnice gazowe EOLO, które znajdziemy w ofercie firmy Systema Polska.

Nagrzewnice gazowe EOLO

Nagrzewnice gazowe EOLO firmy Systema Polska produkowane są w Polsce. Dział R&D firmy nieustannie pracuje nad rozwojem aktualnego portfolio i zapewnia nowatorskie rozwiązania, z których chętnie korzystają Klienci.

W przypadku większości modeli Klienci mogą dokonać wyboru między dwoma typami wymienników. Nagrzewnica gazowa z wymiennikiem z odprowadzaniem kondensatu EOLO BC z wentylatorem z silnikiem EC pozwoli na znaczne obniżenie kosztów eksploatacji obiektu.

Nagrzewnica powietrza wyposażona jest w palnik PREMIX. Urządzenia posiadają możliwość modulacji wydajności od 30% (w przypadku nagrzewnic z wymiennikiem z odprowadzaniem kondensatu) i od 60% (w przypadku nagrzewnic z wymiennikiem bez odprowadzania kondensatu). Nowe portfolio cechuje wysoka sprawność spalania, przy obciążeniu minimalnym > 95%.  Zważywszy na szeroką gamę produktów wybór urządzenia idealnie spełniającego zapotrzebowanie cieplne budynku nie będzie stanowił problemu.

Oferta firmy Systema Polska w zakresie technologii nadmuchowej obejmuje:

·         Nagrzewnice gazowe popularnie nazywane wiszącymi EOLO BL i EOLO NBC, montowane wewnątrz obiektów

·         Nagrzewnice gazowe podstropowe EOLO PS, montowane wewnątrz obiektów

·         Nagrzewnice gazowe EOLOMIX modulowane i kondensacyjne, montowane na zewnątrz obiektów

·         Nagrzewnice olejowe EOLO G, montowane wewnątrz obiektów

Systema Polska oferuje również cały asortyment produktów komplementarnych, czyli komory mieszania, podpory montażowe oraz czepnie powietrza.

Technologia - najnowsze informacje